Současná situace ve světě přináší jedno neštěstí za druhým a nyní se k ní přidává další smutná zpráva. Krátce před svými sedmnáctými narozeninami nás opustil herec Logan Williams, který se objevil hned v několika seriálech a filmech.

Narodil se 9. dubna 2003 ve Vancouveru, v Kanadě. Vystudoval místní luteránsko-církevní základní školu a poté pokračoval studiem na střední škole ve městečku Port Coquitlam. Jeho matka je Švýcarka a otec Jihoafričan. Svou první roli si získal jako desetiletý ve snímku Znamení duhy (2014) a krátce poté nastoupil na plac seriálu The Flash (2014-nyní). Zde si zahrál v osmi epizodách postavu mladého Barryho Allena. V témže roce se objevil v několika dílech pořadu ,,When Calls the Heart“ (2014-nyní) jako Miles Montgomery. O rok později hostoval v jedné z epizod populárního seriálu Lovci duchů (2005-nyní) jako postava Maxe Johnsona. Během natáčení jednotlivých projektů si se všemi účastníky velmi rozuměl, byl milý a všichni kolegové obdivovali jeho herecký talent a dovednosti.

,,Rodina a nejbližší truchlí nad nešťastnou událostí, která ve čtvrtek zasáhla mladého talentovaného herce Logana Williamse“, informoval kanadský server Tri-citynews. Příčiny úmrtí nejsou známy, nicméně se hovoří o možné nákaze virovým onemocněním COVID-19, který momentálně řádí světem. Upřímnou soustrast vyjádřil na instagramovém účtu i herec Grant Gustin zveřejněním dojemné fotografie z natáčení seriálu The Flash.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz