Sedm nových mezinárodních párů čeká na to, až se jejich cesty setkají. Diváci se přitom mohou těšit na nové díly plné dramatických zvratů a bezvýchodných situací.

Show 90denní snoubenci uvádí TLC úspěšně už od roku 2014. I tentokrát se divákům představí sedm párů, které se musí v krátké, devadesátidenní lhůtě poznat a rozhodnout, jestli spolu chtějí strávit zbytek života. Když se totiž Američan zamiluje do cizince, musí se s ním oženit, aby tak svému partnerovi zajistil občanství dřív, než vyprší jeho tříměsíční vízum. V opačném případě musí partner-cizinec USA opustit a vrátit se domů. Pořad se přitom soustředí na každý krok všech dvojic, poté co spojí své životy, ať už to dopadne jakkoli. Jde o hodně, protože v těchto nejistých vztazích jsou partneři nuceni rychle činit zásadní rozhodnutí, které ovlivní jejich budoucí životy. Bude jejich láska větší než vzdálenost, která je doposud rozdělovala?

V první epizodě s názvem Chci tě líbat se diváci seznámí se všemi páry: Annou a Murselem, který pochází z Turecka, Michaelem a Brazilkou Julianou, Taniou a Synginem, který žije v Jižní Africe, Robertem a Annou, původem z Dominikánské republiky, Emily a Sashou, kteří se potkali v Rusku, Blakem a Finkou Jasminou a Mikem a Natalií, jejímž domovem je Ukrajina. Výchozí situace každého z párů je jiná a svým způsobem komplikovaná.

Svobodnou matku Annu a Mursela (oba 38) spojil společný koníček – včelaření. Murselova rodina se však nesmí dozvědět o Anniných třech dětech. Dokáže tuto informaci udržet pár v tajnosti? Michael (41) a Juliana (23) jsou párem s největším věkovým rozdílem. Juliana Michaela potkala na luxusní jachtě jako muže, pro kterého je život jedna velká party. O to více je nemile překvapena jeho staromládeneckým životním stylem, který vede v Americe. Jak se mladá Juliana vyrovná se skutečností, že by se měla stát nevlastní matkou Michaelových dětí a že jeho bývalá žena bydlí hned za rohem?

Tania (29) se seznámila se svým vyvoleným během svého pobytu v Jižní Africe, kam odletěla za svou online láskou. Tento vztah jí nevyšel, avšak místo toho se seznámila s barmanem Synginem (29), kvůli kterému si svůj africký výlet dokonce prodloužila. Bude tentokrát se svým výběrem úspěšnější? Robert (41) a Anna (30) se znají ze všech párů nejkratší dobu. Seznámili se online, ale osobně spolu strávili dohromady jen osm hodin. Znamená to snad, že má jejich láska nejmenší šanci na přežití?

Velká výzva čeká na Emily (28), které potkala Sashu (31) během svého pobytu v Rusku a velice záhy s ním otěhotněla. Sasha je totiž už dvakrát rozvedený a skeptici z Emiliina nejbližšího okolí tvrdí, že jednoho dne opustí i svou třetí ženu. Podaří se Sashu přesvědčit Emily o své lásce a věrnosti? Blake (29) má o své vyvolené Jasmin (27) pochybnosti. Chce žít v Americe šťastně až navěky s ním, nebo se svou sestrou?

Jednotlivé páry, které se účastní show 90denní snoubenci, musí často čelit nevůli ze strany své rodiny nebo svých přátel. To ale není případ Mika (24), kterého naopak šťastně ženatý přítel inspiroval k tomu najít si také ženu na Ukrajině. Bude mít s Natalií (35) stejné štěstí?

Věkové rozdíly, těhotenství, nedůvěra ze strany nejbližších, utajené děti a blížící se deadline – můžete si být jisti, že vás ani další sezona této reality show nezklame. Sledujte 20. listopadu od 20 hodin na TLC první díl série a zkuste hádat, kterým z párů to vyjde, a který vztah naopak už teď vypadá jako na pokraji rozpadu.

Ukázka v původním znění:

-reklama-