Společnost Sony Interactive Entertainment právě oznámila, že její film Uncharted, inspirovaný stejnojmennou populární sérií videoher, bude mít premiéru 18. prosince 2020. V hlavní roli se divákům představí Tom Holland (Spider-Man) jako dobrodruh Nathan Drake.

FOTO: Gage Skidmore, licencovaný dle CC BY-SA 3.0, commons.wikimedia.org

Sony tímto datem docela riskuje, protože na stejný den společnost Fox uvede velkorozpočtový remake slavného West Side Story a to pod taktovkou Stevena Spielberga. Charismatický lovec pokladů tak bude mít zajisté velkou konkurenci.

Koncem minulého měsíce společnost Sony poznamenala, že film je již v „pokročilé fázi výroby“, proto by toto oznámení o datu vydání nemělo být velkým překvapením. Co se týče děje samotného filmu, o tom stále moc nevíme. Má se odehrávat před událostmi z videoher, proto uvidíme mnohem mladší verze známých postav, například dospívajícího Nathana Drakea, což je důvod, proč byl do této role vybrán právě Tom Holland. Mezitím víme, že film bude režírovat Dan Trachtenberg, který pracoval například na snímcích 10 Cloverfield Lane nebo Houdini.

Kromě Hollanda prozatím neznáme žádné další členy obsazení. Začátkem letošního roku se objevila zpráva s tvrzením, že Chris Hemsworth, Matthew McConaughey, Chris Pine a Woody Harrelson byli vybráni do užšího výběru pro roli Sullyho, Nathanova mentora a parťáka. Prozatím však nejsou známy další detaily.

-reklama-