Očekávané pokračování komerčně úspěšného snímku Venom z roku 2018 se pomalu blíží. Venom 2: Carnage přichází nabral zpoždění z důvodu pandemie nemoci covid-19. Nyní se však představuje v prvním plnohodnotném traileru, který je nabitý akcí a představuje nám nejen staré známé tváře, ale také nového padoucha, kterým, jak už z názvu vyplývá, nebude nikdo jiný než samotný Carnage.

Trailer plný akce a dobré hudby nám mimo jiné prozrazuje poměrně zásadní údaj, a to ten, že film zamíří pouze do kin. Rok pandemie se na filmovém průmyslu podepsal opravdu znatelně a mnoho filmů proto zamířilo namísto bílých pláten na streamovací služby. Venom 2: Carnage přichází nebude dalším takovýmto případem a podívá se na velká plátna kin.

Do druhého pokračování se vrací Tom Hardy coby hostitel mimozemského symbionta Venoma, Eddie Brock. Dále se můžeme těšit také na Eddieho lásku Anne Weyingovou ztvárněnou opět Michelle Williamsovou. Hlavního padoucha, respektive jeho hostitele, si střihne talentovaný Woody Harrelson, který se objeví jako Cletus Kasady.

Premiéra v tuzemských kinech je zatím stanovena na 16. 9. 2021.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:www.comingsoon.net
Redaktor a admin TVGURU.CZ. Filmový a seriálový nadšenec. Návštěvník NdB a jiných divadel. Zálibu nacházím i ve čtení knih a komiksů, jenž také mnohdy bývají předmětem mých článků.