Antihrdina, arcipadouch, největší záporák Spider-Mana. Tohle všechno pasuje na Venoma. Komiksovou postavu, kterou jsme již ve filmu vidět mohli, coby jednoho ze záporáků snímku Spider-Man 3 z roku 2007 od režiséra Sama Raimiho. Jenže dnes se zaměříme na sólovku Venoma s tváří Toma Hardyho, o které jste na našem webu mohli již mnohokrát číst.

TOHLE JE VENOM, NIKOLI SPIDER-MAN !

Nejvíce řešenou otázkou fanoušků je to, zda bude snímek nějak propojen s filmy o Spider-Manovi a pokud ano, tak jakým způsobem, a zda propojenost půjde až tak daleko, abychom mohli Venoma zapojit do Marvel Cinematic Universe. Odpověď je však nejednoznačná, přesto asi potěší všechny fanoušky aktuálního Spideyho s tváří Toma Hollanda.

zdroj: comicbook.com

První rozhovory se zástupci Sony Pictures, kteří aktuálně značku Spider-Man vlastní (…a přesto propůjčili Marvel Studios pro MCU) se ústy Amy Pascal vyjádřili, že Tom Holland, coby nový Spider-Man nebude nijak s Venomem propojen. Ostatně podobně mluvil i Kevin Feige, nejvyšší hlavoun Marvel Studios. Venom měl být úplně separovaný od Marvel Cinematic Universe, avšak odehrávat se měl ve stejném světě, jako je svět MCU.

Jenže od té doby se mnohé změnilo. Nejprve se minulý týden objevila informace o tom, že se nakonec Spider-Man ve filmu objeví a opravdu půjde o Toma Hollanda. Nicméně ihned potom byly zprávy korigovány a doplněny. Vyšlo najevo, že Tom Holland skutečně ve filmu bude (byl na place dva natáčecí dny), ovšem nenavleče si svůj ikonický mundůr, ale zůstane pouze Peterem Parkerem. Takže přepněte dál…

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz