Neděle 16.června patří všem otcům, kteří dnes slaví svůj svátek. Kteří otcové z řad slavných jsou na poli plození úspěšnější a aktivnější než jiní? Mel Gibson, Jamie Oliver, Eddie Murphy a Kevin Costner. Kdo jich má nejvíce?

Mel Gibson (63 let)

FOTO: Profimedia, Backgrid UK

Mel Gibson je americko-australský herec, režisér, filmový producent, scenárista a držitel dvou Oscarů a Zlatého glóbu. A také má opravdu hodně dětí. Celkový počet je, alespoň prozatím, devět. Naposledy se stal otcem ve svých šedesáti letech. Děti zplodil se třemi ženami. S první ženou Robyn Moore Gibson byl od roku 1980 až do roku 2011 a mají spolu sedm dětí. V letech 2009-2010 byla jeho partnerkou klavíristka Oksana Grigorieva a mají spolu dceru. Od roku 2014 je jeho partnerkou Rosalind Ross, se kterou má malého syna.

Eddie Murphy (58 let)

FOTO: Profimedia, INSTAR Images

Celým jménem Edward „Eddie“ Regan Murphy je americký herec a komik. Počtem nejen partnerek po svém boku, ale i dětí, překonal i samotného Měla Gibsona. Počet jeho dětí je deset! S manželkou Nicole Mitchell, se kterou se rozešli v roce 2006 po třinácti letech, mají pět dětí. Po rozvodu se již neoženil a se svými dalšími třemi partnerkami, mezi které patří dokonce Mel B ze Spice Girls, má dalších pět dětí. Tento snímek celé rodiny zveřejnila jeho dcera Bria na svém Instagramu o Vánocích.

View this post on Instagram

Merry Christmas!!! 🎄

A post shared by Bria (@bria_murphy) on

Jamie Oliver (44 let)

FOTO: Profimedia, Backgrid UK

James Trevor Oliver je anglický šéfkuchař, autor kuchařek a moderátor televizních show o vaření. Známý je díky svému umění po celém světě. Věděli jste ale, že má i početnou rodinu? Sice ne tolik, jako již zmínění Mel Gibson a Eddie Murphy, ale za to s jednou manželkou – Juliette Norton. Mají spolu celkem pět dětí. Počet dětí pravděpodobně ještě není konečný, údajně se chtěl nechat sterilizovat, protože mu tolik dětí stačí, ale nestalo se tak – jeho manželka by si přála ještě jednoho potomka.

Kevin Costner (64 let)

FOTO: Profimedia, TEMP Rex Features

Celým jménem Kevin Michael Costner je americký herec, režisér, zpěvák, producent a držitel hned sedmi Oscarů. A takový je i počet jeho dětí. S první manželkou Cindy Costner, kterou si vzal v roce 1978, má tři děti. Rozvedli se v roce 1994 po šestnácti letech. Z krátkého vztahu s dědičkou týmu amerického fotbalu Pittsburgh Steelers Bridget Rooney má nemanželského syna. S druhou manželkou, modelkou Christine Baumgartner, jsou spolu od roku 2004 a mají tři děti.

-reklama-