Uteklo to jako voda a čtvrtá série je nenávratně pryč. Musíme uznat, že se jednalo o velmi dobře odvedenou práci a především druhá polovina, která se vrátila po krátké přestávce nadchla snad všechny fanoušky seriálu. Tvůrci se toho totiž nebáli a pustili se do něčeho, čemu až do poslední chvíle nikdo nevěřil – smrti hlavní postavy Ragnara Lothbroka a určitě spousta očí při jeho poslední scéně nezůstalo suchých. Ač hodně lidí předpovídalo, že tím pošlou seriál ke dnu, opak byl pravdou, po smrti Ragnara se totiž nepatrně zvedla sledovanost a Vikingové nám mají rozhodně ještě co nabídnout, především díky Ragnarovým synům a jeho ex-manželce Lagerthě. Pátá série bude mít 20 dílů, které by měly být vysílány bez přestávky, spekuluje se o podzimu 2017, přesné datum ale History Channel stále tají.

Jak už to tak bývá, lidé jsou zvídaví a každoročně vyráží „čmuchat“ na natáčení svých oblíbených seriálů, jestli se náhodou nedozví něco nového. Letos se několik lidí odvážilo cestovat na natáčení Vikingů a pořídili snímky, na kterých je postava připomínající samotného Ragnara! Jak je to ale možné, když je přece po smrti?

Otázka: Spekuluje se, že jste byl několikrát zahlédnut při natáčení 5 série v kostýmu, je to pravda?
Travis Fimmel (Ragnar): Ragnar má co dočinění s tím, co se bude dít v páté sérii.

RAGNAROVO ZMRTVÝCHVSTÁNÍ
Vždyť přece kvůli Ragnarovi na Zem sestoupil samotný Bůh Odin, aby předal zprávu jeho synům a co víc – vždyť jsme přeci neviděli Ragnarovo tělo! Sice jsme ho viděli zemřít, ale to nemusí nic znamenat, třeba obživl a zázračně se zase vrátí… Tak ne, vážení, bohužel vás zklamu, ale Ragnar s největší pravděpodobností neobživne, protože když už se produkce k tak velkému kroku rozhoupala a upnula pozornost na příběhy jeho synů, nemůže najednou přijít s tím, že to byla sranda, naštvalo by to totiž daleko více diváků, než Ragnarova smrt. Takže tato teorie nejspíš neklapne a co se týče jeho těla, ukázka Ragnarových kostí by byla nejspíše nedůstojná a proto se rozhodlo, nechat ho zahrabaného pod nánosem listí a hlíny.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz