Rok 2016 je bezpochyby co se týče filmové tvorby jeden z nejlepších vůbec a to ještě není u konce, spoustu zajímavých snímků nás totiž ještě čeká. Warcraft: První střet, Doctor Strange, Fantastická zvířata a kde je najít, V zajetí démonů 2, Captain America: Občanská válka a mnoho, mnoho dalších slavilo v kinech svůj úspěch. Letos ale jeden z uvedených filmů dalece překonal všechna očekávání, které k němu studio mělo a sklidilo tolik kladné kritiky a nadšení fanoušků, jako už dlouho žádná marvelovka ne.

marvel-movies-marvel-comics-13616861-2560-1600-e1447801448947

 • Ano, řeč není o nikom jiném, než o Deadpoolovi, který se stal letošním hitem a za tu chvilku, co je na světě, stihl vydělat téměř miliardu dolarů! Což je u filmu s rozpočtem 60 milionů dolarů skutečně úspěch a studio Marvel více než plesalo radostí. Není proto divu, že netrvalo dlouho a už se začalo bavit o druhém dílu. Jelikož Deadpool 2 (prozatím pracovní název, přesný se neví) má velké předpoklady k vysokým výdělkům a fanoušci se ho nemůžou dočkat už teď, nebudeme na něj muset čekat dlouho. Deadpool 2 by měl do našich kin dorazit už na začátku roku 2018, přesněji řečeno 12.ledna.
  deadpool1-gallery-image
 • Původně byla pro toto datum naplánována jiná marvelovkapokračování X-Menů, ale tvůrci se rozhodli vytěžit co nejvíce z nadšení, jaké vyvolal Deadpool a rozhodli se proto druhý díl na úkor X-Menů trochu urychlit, nezbývá než doufat, že to povede ku prospěchu a ne jenom mrhání dobrého potenciálu kvůli penězům.
  Z toho důvodu bylo další pokračování série X-Men odsunuto až na 14. února 2019.
  xmenapocalypseimax

  -reklama-


  Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
  Přidat na Seznam.cz