Violett Beane (The Flash) získala hlavní roli v novém seriálu „God Friended Me“, od televizní stanice CBS. Tato show pochází od tvůrců Stevena Liliena a Bryana Wynbrandta, a režisérů Marcose Siega a Grega Berlantiho. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

God Friended Me“ je popsáno jako vtipná a povznášející série, která zkoumá otázky víry, existence a vědy. Příběh se soustředí na Milese, ateistu, jehož život se obrátil vzhůru nohama. Nevědomky se stává prostředkem změny životů druhých lidí kolem něho.

Violett Beane bude hrát Caru Weiss. Sebevědomou, přesvědčivou a bystrou vedoucí spisovatelku on-line časopisu. Když se ocitne kvůli jejímu dalšímu velkému příběhu pod tlakem, její život nabírá zajímavý obrat, když se setká právě s Milesem.

Zdroj: citystyleandliving.com

Obsazení dále zahrnuje Suraj Sharmu, Jariciu Leslie a Joeho Mortona.

Beane je nejlépe známá pro její roli Jesse Quick na TV stanici CW v seriálu The Flash. Také se objevila nově v seriálu The Resident, jako pacientka s rakovinou, a brzo ji můžete vidět ve filmu Truth or Dare (kde hraje i Lucy Hale nebo Tyler Posey), který jde do kin v dubnu tohoto roku.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz