Teen Wolf (Vlčí Mládě) odstartuje finální epizody 30. července, ale pořad už má
budoucnost jasnou. Nebo spíš povolení o tom, nějakou budoucnost mít.

EW potvrdil, že MTV jednalo s režisérem Jeffem Davisem o tomto nápadu, přivést show zpět. A podle všeho se má Teen Wolf v budoucnu vrátit zpět s novým obsazením a novým nastavením.

MTV prezident Chris McCarthy oznámil tento restart v rozhovoru pro The Hollywood Reporter. ,,Tyto postavy a tyto příběhy zasáhly vrchol,“ řekl. ,,Mluvíme s Jeffem o tom, jak vlastně udržujeme tuto show naživu. A krása vývoje médií je vidět jak série pokračuje přes vzkříšení nové třídy za pár let.

Později McCarthy dodal: ,,Jak zachováme tento pořad naživu ve vysílání, v duchu seriálu, a jak vlastně restartujeme celou novou třídu? Vzhledem k tomu, že srdce MTVVlčí Mládě je kolem těchto nadčasových otázek mladých lidí a dalších věků, důležitou součástí díla bude celý nový obsah, nový soubor otázek a příběhů, které je prozkoumají. Z Teen Wolf máme krásný klenot, a když máte tvůrce jako Jeff, který je tak úžasným partnerem a fanouškovskou základnu, která je hladová pro víc, je to šílené.

Jaký názor máte na tento vývoj událostí? Myslím, že více jak většina fanoušků bude stát zatím, aby bylo naše známé Teen Wolf, které tolik milujeme, ukončeno řádně jak má být, ale bez toho, aby se někdy probouzelo zpět k životu s novými herci. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz