Tento týždeň sme sa v American Horror Story dočkali sľúbeného zvratu, vďaka ktorému sme zistili mnoho nových vecí o 6. sérii. Mohli sme počuť britský prízvuk Sarah Paulson, videli sme nový účes Kathy Bates a všetky problémy znova mieria do domu Roanoke. V tomto článku sa dozviete o možnom návrate Jessicy Lange do seriálu American Horror Story a niekoľko ďalších vecí.     

Šílená Agnes

Zdá se, že je Agnes jedinou herečkou, která zahraje Thomasin White alias Řeznici dobře. Bylo úžasné vidět Kathy Bates (Agnes Mary Winstead) s krvavou tváří a s nulovým pocitem viny z vraždy. Agnes hrála Řeznici vskutku věrohodně. Bohužel si role Řeznice vybrala svou daň. Agnes se po skončení natáčení nedokázala srovnat se skutečností, že ve skutečnosti není Řeznice a jednoduše zešílela.

Agnes začala běhat po ulicích Hollywoodu v kostýmu Řeznice a napadat lidi za to, že jsou na její půdě. Nemluvě o návštěvě Shelby (Sarah Paulson / Audrey Tindall – jméno, pod kterým vystupuje v 6. sérii), při které se jí snažila dostat násilím do domu a ukrást jí cenu Saturn. Kathy Bates (Agnes Mary Winstead) se v této scéně chovala podobně, jako ve filmu Misery, kde ztvárnila roli Annie Wilkes.

agnes-appears-to-have-lost-it-but-is-that-what-really-happened-via-fx

Tvůrce Ryan Murphy mluví o roli Kathy Bates (Agnes Mary Winstead) v sedmé epizodě 6. série:

„Sedmá epizoda patří zaslouženě Kathy Bates. Myslím, že v této epizodě odvedla opravdu výbornou práci. Troufám si říct, že zde podala nejlepší výkon za celou tu dobu, co vystupuje v American Horror Story.“

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz