Šestá série světově nejsledovanějšího seriálu Game of Thrones (Hra o trůny) je za námi a na tu sedmou si bohužel ještě nějakou dobu počkáme. Po šesti sériích totiž konečně „přišla zima“ a tvůrci si chtějí dát opravdu záležet, takže čekají na skutečnou zimu a vhodné pozadí pro natáčení, což posune i klasický premiérový díl na přelom jara/léta 2017. K tomu nás ještě místo klasických 10 epizod čeká pouze 7, za to prý daleko víc našlápnutých. Jednou z hlavních postav je blonďatá kráska s draky a armádou po boku, Daenerys Targaryen, jejíž všechna jména určitě znáte a nemá cenu je na 10 řádků vypisovat. Od první série, kdy byla jako bezmocná dívka prodána mocnému khal Drogovi, který za to slíbil jejímu bratrovi Viserysovi zlatou korunu, prošla Daenerys velkou změnou a má za sebou dlouhou cestu. Na proti tomu její milostný život se celou dobu drží poměrně na bodu mrazu, když pomineme „nejlepšího kamaráda“ Joraha a milence Daaria, nenašel se nikdo, kdo by zesnulého khal Droga plně nahradil.

Khal-Drogo

Khal Drogo byl vládcem národu dothraki a manžel Daenerys, když ho soupeř v jednom ze soubojů nešťastně zranil, Drogo dostal do své rány silnou infekci a ani kouzla čarodějky ho nezachránila. Velký khal zemřel a spousta fanoušků Game of Thrones to nemohla přenést přes srdce. Chvilku jsme jej mohli vídat ještě ve vzpomínkách, halucinacích a snech Daenerys, nikdy se ale nevrátil úplně (ač v to většina fanoušků doufala).

drogo

Přestože se sedmá série začne pořádně natáčet až v zimě, už teď probíhají přípravy a herci mají své první scénáře. Přípravy a první natáčení probíhá v Irsku, v tom samém místě, které slouží jako seriálové Řekotočí. Před dvěma týdny se na tomto místě sešla většina herců, produkce a štábu a pořádali takovou menší oslavu zahájení další sezóny. Mimo jiné se probíral samozřejmě i děj Game of Thrones, nic bližšího se ale do světa nedostalo. Na této párty se objevil také herec Jason Momoa, který ztvárnil khal Droga a spekuluje se, že by se měl objevit i v sedmé sérii. Podle různých indicií a náznaků se zdá, že se sice Droga nedočkáme v plné síle, za to by nás mělo čekat několik flash backů a vzpomínek ze strany Daenerys. Jason Momoa v Irsku zůstal i nadále, což tyto teorie stále více utvrzuje.

OFICIÁLNÍ UKÁZKA PŘÍPRAV 7. SÉRIE.
[su_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=pjue5j1JRaA“ width=“900″ height=“600″]

Co myslíte, vrátí se khal Drogo, nebo se bude skutečně jednat jenom o vzpomínky? Uvítali byste ho zase na scéně?

Článek pro vás připravila Narry.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz