Seriál Shameless zahájil v pondělí osmou sérii, a přestože bylo skvělé vidět rodinu  Gallagherů opět pohromadě, je tu jedna postava, která nám v premiéře nové sezóny velmi chyběla – Mickey Milkovich. Tento charakter se stal rychle oblíbeným a všichni se ptáme, zda se do seriálu znovu vrátí. 

Po loňské sezóně si stále fanoušci nejsou jisti, zda Noel Fisher jako Mickey Milkovich skutečně ze seriálu odešel. Bohužel, Noel má pro fanoušky špatné zprávy. Vypadá to, že neexistují žádné plány na Mickeyho návrat, a tak ani pro Gallavich. Zdá se, že emocionální sbohem na mexických hranicích v sedmé sezóně mezi Gallavich, bylo opravdu pro Noela oficiální rozloučení v show.

I přesto nám dal Noel malou naději. „Existuje vždy možnost, pro Mickeyho návrat, ale prozatím se to neděje. Ale víte jak, dokázal se dostat do Mexika, mohl by i zpět z Mexika.“ I když se s velkou pravděpodobností v 8. sérii Mickey nevrátí, vždy jsou otevřené dveře pro jeho návrat v budoucích sezónách.

Mickeyho příběh končí tím, že unikne vězení a utíká do Mexika. Postava se stala nečekaně oblíbenou, když vyšel jako gay a vstoupil do vztahu s Ianem Gallagherem.

Chybí vám Mickey stejně jako mně? Zatím můžeme alespoň doufat v to, že se vrátí v některé budoucí sérii. Dejte nám vědět dole v komentářích, co si myslíte o jeho odchodu. 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz