S pětkou populární frančízy Vřískot (Scream) to vypadá opravdu velmi nadějně. Není to tak dávno, co nás potěšilo oficiální potvrzení pátého pokračování a už se pomalu můžeme těšit na datum premiéry.

Pátý díl Vřískotu má oficiálně navazovat na předešlé čtyři díly. To je opravdu skvělá zpráva, neboť se dlouho spekulovalo o tom, že se spíše dočkáme určité verze spin-offu (něco jako jeho seriálová adaptace Scream na MTV). Prvním oficiálně potvrzeným hercem je David Arquette aka strážník Dewey. Neve Campbell tak nějak pořád tak tápe mezi placem a svým domovem, na nabídku ještě oficiálně nekývla, ale s pokračováním souhlasí a my věříme, že se brzy s tvůrci domluví.

Embed from Getty Images

Režie se po zesnulém Wesu Cravenovi, který natočil všechny předešlé čtyři díly, ujímají nadaní režiséři Krvavé nevěsty, Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett. Natáčet se údajně má už na konci srpna a už nás pomalu navnaďují na to, že bychom se filmu mohli dočkat už za rok! To je fakt velmi milá zpráva oproti těm neustálým posunům, kterým jsme poslední tři měsíce čelili.

Oficiální datum stále nemáme, o všech dalších novinkách vás však budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Podělte se o svůj názor: