Kdo by neznal Vřískot. Duchovní dílo Wese Cravena, které názorně bořilo klišé filmů o vraždícím maniakovi. V Roce 2015 jsme se místo 5. dílu filmu dočkali seriálu z produkce MTV, na kterém Wes pracoval taky. Sledovali jsme osudy středoškoláků z Lakewoodu, které terorizoval vrah v masce. Maska však už byla jiná (ne však špatná) a také seriál si šel vlastním směrem. Show to dotáhla na dvě sezóny a dále bylo ticho po pěšině. O třetí řádě se mluví dlouho a já mám pro Vás nějaké  nové informace.

Zdroj: Imdb.com

Tak za prvé se bude jednat o úplný restart. Co to znamená? Původní postavy ze dvou sezón jsou pryč. Jejich příběh očividně taky, ikdyž konec druhé série nezodpověděl všechny otázky. Místo toho se začíná nanovo, s novými postavami, příběhem i prostředím. Nezdá se mi to jako logický krok, ale pokud ratingy sledovanosti byli nízké, není se čemu divit, že tvůrci zkouší opět něco nového. Takže pokud jste čekali nějaké rozuzlení příběhů každé postavy, máte smůlu.

Zdroj: Imdb.com

Teď o sérii promluvila i jedna z představitelek Keke Palmer (Scream Queens), která pověděla, že se produkce zbrzdila kvůli situaci s Weistein production (Taková ta akce, kde všichni v Hollywoodu ohmatávali všechny) a Weinstein byl právě hlavním producentem série. Teď je vše již v pořádku a mohli bychom se dočkat už tento rok na jaře či létě. Vrací se i původní GhostFace maska, která byla  ve filmech.

Zdroj: www.billboard.com

V nové sérii si zahraje i Giorgia Whigham (13 reasons why) nebo rapper Tyga.

Zdroj: freshestradio.com

Zde je oficiální synopse nové série: Děj třetí řady se točí kolem Deiona Elliota, místní fotbalové hvězdy, kterého začne pronásledovat jeho tragická minulost, a ohrožuje jeho plány k úspěšné budoucnosti a životy nepravděpodobné skupiny přátel.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz