Prozatím jsme se rozloučili s první sérií Riverdale, s taškou plnou šílených překvapení. A my se můžeme začít tak soustředit na druhou sérii. Na oznámení datumu premiéry je příliš brzo, ale natáčení by mělo začít již v červnu. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Podívejme se na to, o čem se zatím diskutuje.

1. Archieho dostane temnota

Roberto Aguirre-Sacasa říká pro Entertainment, že Archie se chystá na „cestu hrdiny“, ale než půjde po této cestě, bude se prát s prvky pomsty, temnoty a násilí. Což by znamenalo, že Fred Andrews doopravdy zemřel. ,,Pro Archieho to bude ve druhé sérii opravdu jiné.“ říká Roberto A.S.

2. Druhá série bude pokračovat tam, kde období první série skončilo

R.A.S (Roberto A.S.) potvrzuje po Hollywood Reporter, že druhá série se bude ihned soustředit na to kdo zastřelil Freda.

3. „Občanská válka“ se blíží

Jughead se posunuje blíž a blíž k jižní straně. I když se tomu snažila Betty zabránit, je nám líto. R.A.S. odhaluje další část televizní linky. Válka bude probíhat mezi severní stranou Riverdale a jižní. Znamená to, že Jughead bude muset čelit některým těžkým rozhodnutím, pokud přestoupí k Hadům v této době války. A pokud se tak stane, bude mezi Jugheadem a Betty krásný příběh o zakázané lásce?

4. Uhodli jste, vztah Betty a Jugheada bude jako na trati

R.A.S. říká, že Jughead následuje FP stopy a to by znamenalo určitou vzdálenost mezi ním a Betty. Tento konflikt ohrozí jejich vztah, a ano, je to opravdu smutné, vzhledem ke skutečnosti, že na konci posledního dílu říká Jughead Betty, že ji miluje.

5. Betty a tajemství jejího staršího bratra

Není to definitivní, ale R.A.S. řekl: ,,Neměli bychom být překvapeni, a to je vše, co o tom řeknu.“ Co to tedy znamená? Naskytne se nám tak možnost bratra Betty poznat a dostat ho do Riverdale?

6. Budou zde některé nové tváře

Mark Consuelos bude hrát Hirama Lodge, který se vrátí zpět z vězení, aby se připojil k Hermioně a své dceři Veronice v jejich nóbl bytě. Hned na začátku nebude Hiram schvalovat vztah mezi jeho dcerou a Archiem. R.A.S. říká, že Hiram a Hermiona budou v druhé sérii silný pár. Mezitím bude někdo jiný hrát Reggieho, protože herec Ross Butler míří do 2. série 13 Reasons Why (13 Důvodů Proč), na Netflix.

7. Sabrina dospívající čarodějnice

R.A.S. také říká, že zatímco bylo hodně diskuzí o zavedení role Sabriny již v první sérii,
show nakonec tento nápad opustila, protože by její role riskovala zastínění celého děje
první série. (Je to taková velká myšlenka zavést nadpřirozené prvky do přirozeného světa).
Kromě toho také říká, že druhá sezóna bude i nadále narážet na nadpřirozené prvky, což
by mohlo otevřít dveře pro Sabrinu. Sabrina je podle všeho postava se srdcem čarodějnice a napůl smrtelníka.

Jste spokojeni s novými informacemi o druhé sérii Riverdale? Nápad zavést nadpřirozeno do Riverdale se možná pro někoho nezdá být tak špatný, ale pokud by se série přesunula na něco takového, dle mého by to celou show mohlo zničit, vypadá to, že se tomu také zatím režiséři snaží úspěšně vyhýbat, ale na jak dlouho? Někteří možná víte a někdo možná ne, že Riverdale je od tvůrců Upířích Deníků, proto není pochyb o tom, že se kde kdo bojí, aby se ze seriálu nestaly nové Upíří Deníky. A nám se na této show líbí právě to, že je to zase něco jiného a jedinečného.