Už je to nějaký ten pátek, co jste mohli vidět v kinech první díl filmu „Sebevražedný oddíl“ (Suicide Squad). My pro vás však máme nové informace o druhém díle, které si jako fanoušci nebudete chtít rozhodně nechat ujít. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Postavy

Sebevražedný oddíl 2 přinese většinu svých přeživších darebáku zpět do děje. V pokračování uvidíte Willa Smitha jako Deadshota, Margot Robbie jako Harley Quinn, a dokonce i Jareda Leta jako Jokera. Zatímco u Jaie Courtneyho (Kapitán Boomerang), Joela Kinnamana (Rick Flag) a Jaye Hernandeza (Diablo) není návrat na sto procent jistý. Když už zmiňujeme Diabla, i přesto, že zemřel, existují stále možnosti, jak vrátit jeho charakter zpět k životu, a to vzhledem k jeho nadpřirozenému postavení.

Nic nebylo zatím naznačeno, ale pravděpodobně se vrátí také Karen Fukuhara (Katana) a Viola Davis (Amanda Waller).

S kým určitě nepočítejte je Cara Delevigne jako Enchantress. Herečka sama přiznala, že si nemyslí, že by měl smysl navrátit její postavu do děje.

Dwayne Johnson by mohl být novým záporákem

Když teď víme, že se Enchantress nevrací, je potřebný nový darebák. Jedna teorie naznačuje, že roli nového padoucha převezme Dwayne Johnson jako Black Adam. Johnson byl s rolí propojen několik let a dlouho se očekávalo, že ji převezme v Shazamu. Jenže to se nakonec neděje, a proto je tu možnost s jeho účinkováním v Suicide Squad.

Zdroj: screenrant.com

Příběh druhého dílu je záhadou

Vedle teorií a pověstí o Black Adamovi, nebyly zatím potvrzeny podrobnosti týkající se příběhu pro nadcházející díl. Nicméně, existuje mnoho zpráv, které naznačují, že vztah Jokera s Harley bude nadále zkoumán, což by zaplnilo alespoň malou část filmu.

(Článek pokračuje na druhé straně.)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz