Druhá sezóna seriálu Riverdale přinesla fanouškům pohled na zcela jiné situace: Archie je poslušný chlapec rodiny Lodgeových, Betty se snaží zničit svého nevlastního bratra, Cheryl musela projít homosexuální terapií a Jughead… stále ta věc okolo Hadů. A pak je tu hodně otázek, na které chceme znát odpovědi. Kdo je skutečnou identitou Černé kapuce? Nebo kdo vyhraje volby na starostu města? Zde je to, co nám prozradilo obsazení o zbývajících epizodách série. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Herci a tvůrci Riverdale se přirozeně rozmluvili na PaleyFestu v Los Angeles o zbývajících epizodách druhé série. ,,Věci jsou chaotické a stále se budou měnit. Možná budete mít odpovědi na některé věci, ale možná i ne.“ prozradil producent Jon Goldwater. Když padla otázka, zda se dozvíme skutečnou identitu Černé kapuce, dostali jsme jen stručnou odpověď: ,,Možná budeme mít víc odpovědí na Černou kapuci.“ Takže jak to tak prozatím vypadá, hodně odpovědí bude zkrátka zodpovězeno jako možná.

,,Řeknu vám, že sázky jsou pro jednu z hlavních postav opravdu vysoké.“ dodal. Je tajemství, o kterou postavu se jedná, ale z toho, co naznačuje obsazení to vypadá, že se jedná buď o Archieho nebo Jugheada. ,,Jo, řekl bych, že půjde o Jugheada. Poslední epizoda bude tragická, vzrušující a ohromující.“ řekl KJ Apa (představitel Archieho).

Zdroj: obsev.com

,,Nemůžu toho říct o finále hodně, ale řeknu vám, že Jughead bude mít hodně nepřátel. Někdo mu dal na záda terč a on se tak dostal do postavení, kde je zranitelný.“ vysvětlil Cole Sprouse (představitel Jugheada).

Jednoho z Jugheadových velkých nepřátel rozhodně znáte – Hiram Lodgei, otec Veronicy. Marisol Nichols, která hraje Hiramovu manželku Hermionu naznačila, že Hiram by mohl být ten, kdo dává Jugheadovi na záda terč. ,,Myslím, že není hry, které by Hiram nevyužil, a myslím, že Hermiona vás překvapí, jak daleko je ochotna do této hry až zajít.“ řekla.

Zdroj: zimbio.com

Konec druhé sezóny, ale není jen zkáza a smrt. Mějte na paměti, že Cheryl Blossom (Madelaine Petsch) zdánlivě rozvíjí svůj romantický vztah s Toni Topaz (Vanessa Morgan) a všechno zatím ukazuje na jejich dobrý konec. ,,Myslím, že budete s konečným výsledkem spokojeni.“ říká Madelaine o finále. A vypadá to, že Betty s Jugheadem směřují také ke šťastnému konci, což je úleva po všech dramatech, kterými si museli v této sezóně projít. ,,Oba se zabývají obrovskými problémy, ale stále se snaží spolu komunikovat, což je činí silnějšími a myslím, že jejich konec v druhé sérii je pro ně dobrý.“ řekl Cole Sprouse.

Nezapomínejte ani na ostatní věci. Marisol Nichols naznačila, že Chicův a Betty konflikt vyvrcholí. A také uvidíme, jak dopadnou volby na starostu města.

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz