Poslední epizoda osmé série je za námi. Velké finále uzavřelo jednu velkou éru a poté, co vstřebáme dojmy, je na čase jít dál. Tím samozřejmě myslím připravit se na příchod něčeho nového, protože se The Walking Dead v deváté série představí v naprosto novém světle.

 

  • Datum premiéry: říjen 2018
  • Obsazení: Andrew Lincoln, Norman Reedus, Danai Gurira, Melissa McBride, Jeffrey Dean Morgan
  • Showrunner: Angela Kang

 

Obsazení deváté série

Většina z hlavních představitelů již potvrdila svou účast v deváté sérii: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Danai Gurira (Michonne), Josh McDermitt (Eugene Porter ), Seth Gilliam (Otec Gabriel), Ross Marquand (Aaron), Alana Masterson (Tara Chambers), Christian Serratos (Rosita Espinoza) a Jeffrey Dean Morgan (Negan).

Lennie James (Moran Jones) se přidal k obsazení spin-offu Fear The Walking Dead, ale není vyloučeno, že se dříve či později objeví v obou seriálech.

Dle Coreyho Hawkinse se konečně dočkáme návratu Heatha.

V neposlední řadě stále probíhá vyjednávání s Lauren Cohan, která žádá o lepší podmínky, a tak není jasné, zda bude Maggie součástí poválečného světa.

Mandatory Credit: Photo by Stephen Lovekin/TVLine/REX/Shutterstock (5780835ds)
Andrew Lincoln, Christian Serratos, Ross Marquard, Jeffrey Dean Morgan, Scott M. Gimple, Norman Reedus and Josh McDermitt from the cast of ‚ The Walking Dead‘
Portrait Studio, Day 3, Comic-Con International, San Diego, USA – 23 Jul 2016

Příběh

V deváté sérii se pravděpodobně dočkáme většího timejumpu, který nám ukáže nový, lepší svět podle Ricka Grimese. Pokud se děj alespoň částečně přizpůsobí komiksu, měly by být vytvořeny silné komunity spojené obchodní stezkou. Další vývoj se dá pouze předvídat. Negan se stal symbolem lepších zítřků a je zavřený v cele. Zjistíme více informací o Georgii a její komunitě a také se zcela poprvé v historii seriálu schyluje k „občanské válce“. Pokud ani mateřství nezmění Maggiein názor, právě jsme viděli zrod nového „nepřítele“.

 

Příchod Whisperers

I když prozatím nebylo nic oficiálně potvrzeno, Scott M. Gimple přislíbil, že se již brzy dočkáme příchodu Whisperers .

comicbook

Kdy bude trailer a Poster?

Jelikož se devátá série ještě ani nezačala natáčet, přirozeně nevyšel žádný trailer ani Poster. Pokud tomu ovšem bude stejně tak, jako v předešlých letech, bude trailer představen na Comic-Conu v San Diegu. Tudíž ho můžeme očekávat v období mezi 19. a 22. červencem.

SAN DIEGO, CA – JULY 22: (L-R) Actors Jeffrey Dean Morgan, Andrew Lincoln, Norman Reedus, Danai Gurira, and Chandler Riggs attend AMC’s „The Walking Dead“ panel during Comic-Con International 2016 at San Diego Convention Center on July 22, 2016 in San Diego, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

Dojde ke spojení The Walking Dead a Fear The Walking Dead?

Morganův přechod do Fear The Walking Dead by nemuselo být jediné propojení těchto světů. Hovoří se totiž o jeho možném návratu do The Walking Dead, kam by si s sebou přivedl své nové přátele z Texasu. Že bychom se skutečně dočkali střetu dvou vůdců Ricka a Madison?

Screenrant

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz