Premiéra třetí série Shadowhunters už klepe na dveře a tak je na čase se podívat, co můžeme od nové sezóny očekávat. Hlavní otázkou jsou samozřejmě vztahy, které budou komplikovanější, než doposud. Samozřejmě nechybí ani ďábelský záporák s armádou démonů.

Vztahy

Ať už se jedná o romantiku, platonickou lásku nebo pouto parabatai, události finále druhé série (vyvolání Raziela) se dotknou takřka všech lidí ze světa Shadowhunters.

Alec a Jace

Poté, co Jace zemřel, Alecova runa parabatai zmizela. Cítil, že ho jeho přítel opustil a nyní je zpět. Alec samozřejmě touží znát pravdu a tajemství podkopává základy jejich vztahu. Být na druhé koleji není zrovna to, v čem je Alec dobrý.

abbeywhitewrites.com

Simon a Maia

Na počátku jsou vztahy tak romantické. A to i v případě, když se jedná o upíra a vlkodlaka. To by ovšem Simon nesměl zaplést s královnou Seelie, která si nyní chce vybrat svůj dluh a to výměnou za život Maiy. Vše, co královna dělá je zahaleno tajemstvím a můžete očekávat více otázek, než odpovědí. Kromě nevyzpytatelné víly se do jejich vztahu připlete někdo další, vlkodlak Jordan.

Will Write For Boots – WordPress.com

Clary a Jace

Claryno přání oživit Jace bude mít nedozírné následky. Budou bojovat nejen za zachování tohoto tajemství, ale také s temnotou, která díky narušení rovnováhy povstala. Musí se potýkat s dalšími nástrahami, které prověří sílu jejich lásky.

j-14.com

Luke a Ollie

Luke a Ollie musí zvládnout svůj profesionální vztah. Může jí Luke odhalit podsvětí a vystavit ji tak nebezpečí s ním spojeným?

freeform

Jace sám se sebou

Ten, kdo bude nejvíce zkoušen je Jace sám. Musí se vypořádat s následky Claryna přání a nebude to snadná cesta. Určitě to není něco, co se dá vyřešit v jedné epizodě. Naopak se jedná o problém provázející celou sérii.

Movie News Guide

Démoni jsou zpět

Zajisté jste rádi, že se vaše oblíbené postavy vrátí zpět. Ale co by byli Lovci stínů bez nepřáte? A těmi jsou samozřejmě také démoni, kterých bude díky povstání jejich matky požehnaně.

buzzfeed.com

Boj s vnitřními démony

Střet s démony je zajisté nepříjemnou zkušeností. Horší je však boj se svými vlastními. Ti nás nahlodávají k pokládání otázek jako: Kdo je můj skutečný přítel? Můžu věřit své rodině?

To je něco, s čím se Lovci stínů musí vyrovnat. Jace čelí psychickému a fyzickému utrpění z návratu mezi živé. Magnus a Alec říkají to, co si myslí, že chce ten druhý slyšet. Patří sem i Claryno přání, Simonova dohoda s královnou Seelie a také Izzy, která stále pracuje na svém problému se závislostí na fenu.

Freeform

Politika

Po událostech u jezera Lynn a porážce Valentýna dojde k velkému zasedání v Idrisu. Kromě situace v New Yorku se budou projednávat vztahy s Podsvěťany. Rozhodnutí vydaná ve světle války budou doprovázet celou třetí sérii.

Povstání Lilith

Lilith je známa jako matka čarodějů a démonů. Ještě před tím, než se stala vyšším démonem, byla ženou Adama. Poté, co ho neuposlechla, byla Bohem vyhoštěna z Rajské zahrady a nahrazena Evou. Jejím prokletím je, že nemůže mít děti. Plodí pouze démony. A tak její veškeré mateřské instinkty ulpěly na Sebastiánovi, kterého hodlá přivést k životu. A k tomu hodlá využít rozpolceného Jace.

Premiéru třetí série Shadowhunters můžete sledovat již 3. dubna na televizní stanici Freeform.

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz