Třetí řada kultovního seriálu Stranger Things se již natáčí. Očekávat ji můžeme podle představitele Mikea, Finna Wolfharda, začátkem roku 2019. Nicméně již nyní víme, že třetí řada nebude poslední a do Hawkins se minimálně ještě dvakrát podíváme. Vše, co zatím víme o čtvrté řadě Stranger Things naleznete níže.

4. Kolik bude mít epizod?

giphy.com

Zatím není nic potvrzeno, ale každá dosavadní řada Stranger Things, včetně připravované třetí, má osm epizod. Výjimkou byla pouze druhá řada, která měla epizod devět, jelikož obsahovala jednu epizodu zaměřenou mimo hlavní dějovou linku. Zdali tomu tak bude i v řadě třetí a čtvrté, nevíme. Osm epizod bychom však měli dostat určitě.

3. Kdy bude mít premiéru?

giphy.com

Vzhledem k tomu, že neznáme zatím ani přesné datum premiéry třetí řady, nemůžeme přesně říct ani premiéru řady čtvrté. Nicméně třetí řada by nás měla čekat začátkem příštího roku a vezmeme-li v potaz rozestupy mezi jednotlivými sériemi, je pravděpodobné, že se čtvrté řady dočkáme v polovině roku 2020.

2. V jakém roce se bude čtvrtá řada odehrávat?

giphy.com

Každá řada se odehrávala o rok později než ta předchozí. Vzhledem k tomu, že první řada se odehrávala v roce 1983, druhá v roce 1984 a třetí nás zavede do roku 1985, můžeme se těšit na rok 1986, i když je možné, že se tvůrci rozhodnou pro větší časový skok kvůli rychle rostoucím představitelům dětských rolí.

1. Na koho se můžeme těšit?

giphy.com

Pokud se ve třetí řadě nestane něco velmi tragického, jako např. smrt některé z hlavních postav, můžeme se pravděpodobně těšit na nám známou sestavu. Nicméně třetí řada je ještě daleko a o čtvrté nemluvě, proto lze jen těžko soudit, na čí návrat se můžeme těšit.

Mohlo by vás také zajímat:

Tohle bylo několik málo informací o čtvrté řadě Stranger Things, která je zatím v nedohlednu, ačkoli je již potvrzená. Zdali se do Hawkins vrátíme i po páté nevíme. Tvůrci se většímu počtu sérií straní, jelikož jsou si vědomi, že čím déle budou tento projekt natahovat, tím menší bude jeho úspěšnost. A co vy? Jste rádi, že dostaneme ještě dvě série z městečka Hawkins, nebo vám přijde seriál už teď zdlouhavý? Napište nám do komentářů a nezapomeňte pravidelně kontrolovat náš web, ať neminete žádnou novinu.