Hellboy v podání Rona Perlmana byl legendární, o tom není pochyb, a tak je pochopitelné, že jsou pocity lidí smíšené ohledně rebootu této filmové série. Avšak jakmile bylo odhaleno, že se této role ujme velmi talentovaný David Harbour, tak lidé začali být z nového Hellboye nadšení. Nyní je skoro únor roku 2018, od oznámení rebootu uběhlo již několik měsíců, a tak je víc než vhodný čas na to, abychom si prošli všechny informace, které byly zatím vypuštěny do světa. 

Vzhled Hellboye

V září loňského roku byl založen oficiální účet Twitteru pro tento nadcházející film, na kterém byla později zveřejněna fotka Davida Harboura v kostýmu Hellboye a je nutno říci, že vypadá zatraceně dobře.

Vedlejší postavy

Nedlouho poté, co byl David Harbour obsazen do hlavní role, tvůrci zveřejnili i obsazení ostatních postav. Herec Ian McShane se ujme role Profesora Bruttenholma. Milla Jovovich, známá především pro svou roli ve filmu The Fifth Element, si zahraje Nimue, která pravděpodobně bude hlavním „záporákem“. Dalšími herci, které budeme mít možnost vidět, jsou Daniel Dae Kim jako Ben Daimio, Sasha Lane v roli Alice Monaghan a Penelope Mitchell si zahraje čarodějnici jménem Ganeida.

R rating

V MPAA ratingu se bude tento film od těch předchozích (které byly PG-13), velice lišit, protože bude rated R. To v podstatě znamená, že může být značně brutálnější a hlavně sprostější, než byly dva Hellboy filmy s Ronem Perlmanem. Prospěje tohle finálnímu výsledku, který uvidíme v kinech? To se časem ukáže.

O čem to vlastně bude? 

Když byl nový Hellboy v roce 2017 oznámen, tak byl označen jménem „Hellboy: Rise of the Blood Queen„, což nám trochu napovídá, na kterém komiksu bude film založený. V prosinci 2008 vyšel komiksový příběh „Hellboy: The Wild Hunt„, ve kterém vystupuje čarodějnice zvaná Nimue (Blood Queen), která byla na několik století uvězněna. Když je v moderní době vypuštěna ze svého uvěznění, odstartuje své plány na zničení lidstva, před jehož uskutečněním jí Hellboy brání.

Sice byl název filmu o nějaký čas později zjednodušen jen na „Hellboy„, ale podle všeho příběh zůstává nezměněn a děj filmu bude stále inspirován již zmíněným komiksem.

Datum premiéry

Údajně byla naplánována premiéra na 11. ledna 2019, avšak to je za dlouhou dobu, takže se ještě může mnohé změnit.

A to je, bohužel, zatím vše, o co se s vámi můžeme ohledně tohoto filmu podělit. Pokud vyplavou na povrch nějaké nové informace, tak vám je okamžitě v podobě dalšího článku sdělíme. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz