V americkém San Diegu odstartoval 18.7. Comic Con, největší svátek pro všechny milovníky populárních filmů, seriálů a komiksů a celosvětově největší událost tohoto typu. Během čyř dnů bývá každoročně představena řada nových trailerů, letos tomu není jinak. Pojďte se podívat na všechny z nich.

To Kapitola 2

Do města Derry se vrací zlo a členové Klubu smolařů spojují své síly na místě, kde to všechno začalo. Uběhlo dvacet sedm let. Nyní již dospělí přátelé se dávno rozešli a žijí vlastní životy. Mike, jediný, který zůstal v jejich rodném městě, ale svolává ostatní členy klubu domů. Přestože jsou poznamenaní hrůznými zážitky z minulosti, musí každý z nich překonat svůj nejniternější strach… a čelit klaunovi, který je nyní mnohem nebezpečnější než kdy jindy.

Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick režíruje Joseph Kosinski, scénáře se ujal Peter Craig, Justin Marks, Ashley Edward Miller a Zack Stentz. Režisér Mission: Impossible – Fallout, Christopher McQuarrie, dohlížel na přetáčky a dodělávky. O podrobnostech děje prozatím nebylo nic prozrazeno, mělo by se však jednat o přímé pokračování prvního dílu z roku 1986. Kromě návratu Toma Cruise a Jennifer Connellyové v hlavních rolích, nám nový trailer také představuje několik nových herců. Mezi nimi nechybí Jon Hamm, Glen Powell, Miles Teller a Ed Harris .

Terminátor: Temný osud

Nové video na pokračování Terminátora není tak úplně trailerem, ale zaměřuje se na návrat Arnolda Schwarzeneggera a Lindy Hamilton do hlavních rolí. Oznámen byl také návrat Edwarda Furlonga do role Johna Connora. Video je plné nostalgie a všichni fanoušci této série jej jistě ocení.

Jay a Mlčenlivý Bob reboot

Volné pokračování kultovního filmu od režiséra Kevina Smithe vypadá, že bude obsahovat všechna obvyklá témata filmů z režisérova fiktivního filmového vesmíru View Askewniverse. Uvidíme tedy to nejlepší z popkultury, komiksů, sebevědomý humor a samozřejmě spoustu „trávy“.

Jeho temné esence – 1. série

Seriál Jeho temné esence by měl být novým zpracováním stejnojmenné knižní série. To znamená, že tu máme reboot této série, tudíž pokračování Zlatého kompasu z roku 2007 nečekejte. Můžeme se však těšit na zcela nový pohled na tento fantasy svět s úplně novým hereckým obsazením. Těšit se můžeme na hvězdy jako jsou Dafne Keen (Logan: Wolverine), Ruth Wilson(Osamělý jezdec) nebo James McAvoy (X-Men: První třída).

Agenti S.H.I.E.L.D. – 6. série

Marvel představil nový trailer na poslední čtyři epizody 6. série Agentů S.H.I.E.L.D. Dozvíme se pravou identitu Sarge, Coulsonova dvojníka, který se pokusil odpálit největší atomovou bombu, kterou kdy kdo viděl na Zemi, aby zabil jeho tajemnou nemesis Izel.

Power Rangers Beast Morphers – 2. série

Power Rangers Beast Morphers je již 26. sezón dlouhotrvající akční seriál a úplně první pod značkou Hasbro. Oficiální Power Rangers Beast Morphers SDCC 2019 trailer slibuje nové Zordy, nové týmy a návrat původního Red Rangera. Jasona Lee Scotta ztvární Austin St. John.

The Walking Dead (Živí mrtví) – 10. série

Letos jsme se dočkali trailer v pořadí již na desátou řadu, která nás čeká opět na podzim. Premiéra 10. série byla stanovena na 6. 10. 2019.

The Walking Dead (Živí mrtví) – teaser na filmy s Rickem

Jako překvapení a naladění fanoušků seriálu na nové filmové dobrodružství byl vydán také krátký teaser, který diváky láká na pokračování příběhu Ricka Grimese.

Zaklínač – 1.- série

Seriál Zaklínač je inspirován knižní (ne herní!) sérií od polského autora Andrzeja Sapkowského. V první sérii se tvůrci opírají především o povídky, například Konec světa, Otázka ceny nebo Menší zlo. V hlavní roli se objeví Henry Cavill (Muž z oceli, Justice League a další) a premiéra bude letos na podzim.

21 Bridges

Nové drama s Chadwickem Bosemanem (Black Panther) v roli detektiva NYPD, který je stále pronásledován smrtí svého otce – policejního důstojníka, který byl zabit při výkonu služby.

Fear The Walking Dead – trailer k polovině 5. série

Trailer na seriál FTWD nám ukazuje nové postavy, na které se můžeme v druhé polovině 5. série těšit. Z těch výraznějších jde o Colby Minifie (Jessica Jones), Petera Jacobsone (Dr. House) a Colbyho Hollmana. Zatím nelze říci, jakou roli sehrají či jak moc důležití budou. Na to si budeme muset ještě chvíli počkat.

Star Trek: Picard – 1. série

Blížící se televizní seriál stanice CBS, který bude streamován celosvětově společností Amazon, se odehrává 20 let po událostech Star Trek: Nemesis, kdy jsme mohli vidět Data obětovat svůj život. Picard odešel z Hvězdné flotily, ale jak nám ukazuje nový trailer, zpět do akce ho zavede tajemná žena jménem Dahj (Isa Briones). Je to bývalý Borg a konec traileru naznačuje, že se hrozba Borgů vrací, aby znovu ohrozila Federaci. Naštěstí má Picard staré známé přátele, kteří by mohli přijít na pomoc.

Westworld – 3. série

Oficiální trailer na 3. sérii Westworld potvrzuje, že tvůrci Lisa Joy a Jonathan Nolan plní svůj slib, že nová sezóna bude zcela odlišná od svých předchůdců. Dolores (Evan Rachel Wood) opustila svůj futuristický zábavní park a vydala se do reálného světa, ale její přesvědčení o lidské špatnosti bude zpochybněno, když uvidí lidi, kteří si do Westworldu kvůli chudobě nikdy nemohou zajít.

The Expanse – 4. série

Nové série se v prosinci dočká také sci-fi seriál The Expanse.

Snowpiercer – 1. série

Nový seriál bude na základě jihokorejsko-českého filmu Ledová archa z roku 2013 s Chrisem Evansem. Sedmnáct let už projíždí nikdy nestavící vlak s několika tisíci přeživšími lidmi zmrzlou krajinou. Expres stvořený původně panem Wilfordem je rozdělený do sekcí podle různých funkcí a stejně tak společnost, která v něm žije v úzkostně vyvažovném uzavřeném ekosystému.

Arrowverse trailery

-reklama-