V americkém San Diegu odstartoval 18.7. Comic Con, největší svátek pro všechny milovníky populárních filmů, seriálů a komiksů a celosvětově největší událost tohoto typu. Během čyř dnů bývá každoročně představena řada nových trailerů, letos tomu není jinak. Pojďte se podívat na všechny z nich, článek budeme průběžně aktualizovat.

To Kapitola 2

Do města Derry se vrací zlo a členové Klubu smolařů spojují své síly na místě, kde to všechno začalo. Uběhlo dvacet sedm let. Nyní již dospělí přátelé se dávno rozešli a žijí vlastní životy. Mike, jediný, který zůstal v jejich rodném městě, ale svolává ostatní členy klubu domů. Přestože jsou poznamenaní hrůznými zážitky z minulosti, musí každý z nich překonat svůj nejniternější strach… a čelit klaunovi, který je nyní mnohem nebezpečnější než kdy jindy.

Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick režíruje Joseph Kosinski, scénáře se ujal Peter Craig, Justin Marks, Ashley Edward Miller a Zack Stentz. Režisér Mission: Impossible – Fallout, Christopher McQuarrie, dohlížel na přetáčky a dodělávky. O podrobnostech děje prozatím nebylo nic prozrazeno, mělo by se však jednat o přímé pokračování prvního dílu z roku 1986. Kromě návratu Toma Cruise a Jennifer Connellyové v hlavních rolích, nám nový trailer také představuje několik nových herců. Mezi nimi nechybí Jon Hamm, Glen Powell, Miles Teller a Ed Harris .

Terminátor: Temný osud

Nové video na pokračování Terminátora není tak úplně trailerem, ale zaměřuje se na návrat Arnolda Schwarzeneggera a Lindy Hamilton do hlavních rolí. Oznámen byl také návrat Edwarda Furlonga do role Johna Connora. Video je plné nostalgie a všichni fanoušci této série jej jistě ocení.

Jay a Mlčenlivý Bob reboot

Volné pokračování kultovního filmu od režiséra Kevina Smithe vypadá, že bude obsahovat všechna obvyklá témata filmů z režisérova fiktivního filmového vesmíru View Askewniverse. Uvidíme tedy to nejlepší z popkultury, komiksů, sebevědomý humor a samozřejmě spoustu „trávy“.

Jeho temné esence – 1. série

Seriál Jeho temné esence by měl být novým zpracováním stejnojmenné knižní série. To znamená, že tu máme reboot této série, tudíž pokračování Zlatého kompasu z roku 2007 nečekejte. Můžeme se však těšit na zcela nový pohled na tento fantasy svět s úplně novým hereckým obsazením. Těšit se můžeme na hvězdy jako jsou Dafne Keen (Logan: Wolverine), Ruth Wilson(Osamělý jezdec) nebo James McAvoy (X-Men: První třída).

Agenti S.H.I.E.L.D. – 6. série

Marvel představil nový trailer na poslední čtyři epizody 6. série Agentů S.H.I.E.L.D. Dozvíme se pravou identitu Sarge, Coulsonova dvojníka, který se pokusil odpálit největší atomovou bombu, kterou kdy kdo viděl na Zemi, aby zabil jeho tajemnou nemesis Izel.

Power Rangers Beast Morphers – 2. série

Power Rangers Beast Morphers je již 26. sezón dlouhotrvající akční seriál a úplně první pod značkou Hasbro. Oficiální Power Rangers Beast Morphers SDCC 2019 trailer slibuje nové Zordy, nové týmy a návrat původního Red Rangera. Jasona Lee Scotta ztvární Austin St. John.

The Walking Dead (Živí mrtví) – 10. série

Letos jsme se dočkali trailer v pořadí již na desátou řadu, která nás čeká opět na podzim. Premiéra 10. série byla stanovena na 6. 10. 2019.

The Walking Dead (Živí mrtví) – trailer na filmy s Rickem

Jako překvapení a naladění fanoušků seriálu na nové filmové dobrodružství byl vydán také krátký teaser, který diváky láká na pokračování příběhu Ricka Grimese.

Zaklínač

Seriál Zaklínač je inspirován knižní (ne herní!) sérií od polského autora Andrzeja Sapkowského. V první sérii se tvůrci opírají především o povídky, například Konec světa, Otázka ceny nebo Menší zlo. V hlavní roli se objeví Henry Cavill (Muž z oceli, Justice League a další) a premiéra bude letos na podzim.

Další trailery budeme doplňovat…

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz