Stanice HBO a populární producent Riddley Scott uvádí nový seriál VYCHOVÁNI VLKY. Úžasný příběh lidského zrození a radosti z výchovy potomků naruší koncentrované zlo. Velkolepé, výtvarné obrazy katastrofy i parádně nasnímanou akci přináší sci-fi seriál mistrného vypravěče Ridleyho Scotta a dalších skvělých režisérů. Pojednává o dvou androidech, Otci a Matce, pověřených výchovou lidských dětí na tajemné panenské planetě. Když začnou náboženské rozdíly ohrožovat soudržnost rozrůstající se kolonie lidí, androidi zjistí, že ovládat lidskou víru je zrádný a obtížný úkol.

Vysoce očekávaná série měla premiéru 4. září na HBO GO. Scott režíroval první dvě epizody desetidílné série a jedná se o jeho americký televizní debut.

V sérii se představí Amanda Collin (Vzkaz v láhviPotvora), Abubakar Salim (Městečko FortitudeJamestown), Winta McGrath (AloftRudý pesTrue Blue), Niamh Algar (The VirtuesCalm With Horses), Jordan Loughran (InfiltrátorSmaragdové město), Matias Varela (NarcosBod zlomu), Felix Jamieson (Hra o trůnyDuch), Ethan Hazzard (The Long SongDamned), Aasiya Shah (Zavolejte porodní sestřičkyUnforgottenIvy Wong (Rogue One: Star Wars StoryZloba: Královna všeho zlého) a Travis Fimmel (Vikingové).

Travis Fimmel, FOTO: HBO

Série vznikla v produkci Scottovy společnosti Scott Free Productions, jejími producenty jsou Ridley Scott, scenárista a tvůrce Aaron GuzikowskiDavid W. Zucker (The Man in the High Castle), Jordan Sheehan (Teror), Adam Kolbrenner (Zmizení) a Mark Huffam (Marťan).

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz