Ve středu 19. května večer se bude v pořadu televize Nova Utajený šéf bojovat o ředitelské křeslo. Tentokrát se se skrytou kamerou štáb podívá do rodinné firmy Likos založenou Liborem Musilem a jeho ženou. Firmu čekají změny na ředitelském postu, a tak syn Jan, který je v současné době výkonným ředitelem, přijde za otcem se smělým plánem přihlásit rodinnou stavební firmu do Utajeného šéfa.

„Chci do Utajeného šéfa jít z toho důvodu, abych tátovi dokázal, že na to mám. Že firmu můžu řídit,“ prozrazuje svůj záměr Jan Musil. Nicméně se svého otce musí nejprve dovolit a první reakce nevypadá úplně nadějně. „Do Utajeného šéfa? Víš co, ale já s tím mám problém kvůli těm lidem. Aby to nevypadalo, že je šmírujeme. Na těch lidech opravdu velmi záleží,“ měl ze začátku k synovu plánu výhrady Musil senior. Nakonec svolil pod podmínkou, že to bude mít pod dohledem, a to přes skrytou kameru v brýlích syna.

Utajený šéf, FOTO: Distribuce TV Nova

Syn Jan chtěl rodinné firmě šéfovat už od svých pěti let. Rodiče mu ovšem nedali nic zadarmo a musel se firmou propracovat od píky. „V současné době vede Honza největší část firmy, ale chybí mu jedna věc, jít mezi ty lidi a vydobýt si více autority,“ přiznává chyby syna šéf Likosu Libor Musil. I to byl důvod, proč Honza účast v Utajeném šéfu navrhl a jeho tatínek kývl.

Musil junior tedy odloží sako a promění se v pražského floutka, který je součástí natáčení projektu o nezaměstnaných. Jednou z Honzových zkušeností bude pomoc s montáží zelených staveb. Od dvou montérů se však dozví šokující zprávy. „No, je to v p*deli, právě jsme se dozvěděli, že naši stavbyvedoucí okrádali naše montéry,“ komentuje nemilé zjištění nevěřícně šéf. Montéři situaci vysvětlují: „Nesedí tu spousta věcí. Měli jsme podezření, které se nakonec potvrdilo. Hrabal pro sebe. Nám trošku, živnostníkům dával víc a ti mu zpátky do kapsy.“

Utajený šéf, FOTO: Distribuce TV Nova

Kdo si vyslouží obdiv a kdo kritiku? Bude se vyhazovat? Obstojí syn v očích otce a předá mu rodinnou firmu? Další díl pořadu Utajený šéf mohou diváci sledovat ve středu 19. května po Televizních novinách ve 20:20 na TV Nova nebo už teď na videoportálu Voyo.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR