Premiéra 7. série American Horror Story je téměř za dveřmi. Každým dnem je blíž a blíž a tvůrci nás neustále lákají nejrůznějšími promo plakáty, teasery apod. U série American Horror Story bývá zvykem, že každá řada má své vlastní téma, ke kterému se vztahují i úvodní titulky, které se objevují na začátku každé epizody. Minulý rok jsme se úvodních titulků, nebo-li intra, nedočkali, což u fanoušků vyvolalo dost negativní ohlasy. Letos se však tvůrci rozhodli loňskou chybu napravit a úvodní titulky vrátit. 

Kromě 6. série měla každá série své vlastní úvodní titulky, které se vždy vztahují k dané řadě a jejímu tématu. Letos nás čeká v pořadí již sedmá řada, která tentokrát nese podtitul Cult. Jak už víme, tak nová série by se měla točit kolem voleb, což potvrzují i úvodní titulky (intro), ve kterém lze vidět např. masky Donalda Trumpa (současný prezident USA) a Hillary Clintonová (bývalá první dáma USA).

Shrnutí všech dosavadních úvodních titulků: 

Nové úvodní titulky (intro), které nás bude doprovázet během 7. série: 

Jak můžeme vidět, tak nové intro přináší několik změn: styl, jakým jsou jména herců v titulcích viditelné a samotný název série. Zatímco na konci každých úvodních titulků můžeme vidět celý název série American Horror Story a vždy její podtitul, u intra na sedmou řadu vidíme pouze zkratku AHS a podtitul série. Osobně mi přijdou jména herců v intru hůře čitelná, pominu však tento fakt, tak je intro velmi povedené.

Menší zajímavost na závěr: Tvůrci slibovali, že sedmá řada bude podobná Freak Show. Soudě podle úvodních titulků a teaserů, které jsme mohli zatím vidět, tomu tak skutečně bude. Samotná znělka úvodních titulků dokonce připomíná tu, kterou jsme mohli slyšet během čtvrté řady.

Na konec přikládám několik promo obrázků:

Jak se Vám nové úvodní titulky (intro) líbí? Jste rádi, že se tvůrci rozhodli úvodní titulky vrátit zpět? Napište nám Váš názor dolů do komentářů? 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz