Je to zelené, visí nad tím otazník a napálí Vás k smrti. Co je to?

Hádankář

A právě Nygmovi a jeho proměně v Riddlera byla věnována část minulé epizody „MOMMY’S LITTLE MONSTER.“ Ta přímo navazovala na epizodu předchozí, kde Edward sice neúmyslně, ale zavraždil svou slečnu Kringleovou. Každopádně, ve výše zmíněné epizodě se Nygma vzbudil a neměl vůbec tušení, kde se nachází její tělo. Podle hádánek a otazníků tedy musel přijít na to, kde jeho alter ego zanechalo mrtvolu. Musel pospíchat, aby ji našel dříve, než policie.

A otazníky ve fialovo-zelených barvách, kterými oplývala celá epizoda jsou autentické s konečnou podobou Riddlera. Co se týče samotných hádanek, tak se tvůrci drželi poměrně dost komiksového charakteru Hádankáře, který jak víme, po sobě zanechává různé rébusy a hádanky pro svého největšího nepřítele – Temného rytíře.

Možná se i dočkáme „Hry na stopovanou“, jelikož se v 7. epizodě stal z rozdvojeného psycho/dobráka už sjednocený psychodobrák. Navíc i sám představitel Cory Michael Smith řekl, že se už brzy dočkáme zeleného obleku, zatím ale bez otazníků. O buřince ani holi se už dále nezmínil.

riddler Hejno tučňáků

Stejně tak měl i v posledním díle prostor Oswald, který šel tvrdě za pomstou přímo po krku nové hlavě města Galavanovi, který zabil jeho matku. S velkou parádou aneb gangem tučňáků, kteří se chovali a pohybovali stejně jako on sám.

Tvůrci touto scénou poukázali na Oswaldovu oblibu v tučňácích. Tu najdeme v komiksech i na plátně. Nejvíce patrná je v Burtonově Batman returns, kde si Tim jakoby převedl příběh knihy džunglí k obrazu svému – Oswalda vychovali tučňáci a tím se stali jeho rodinou. Proto se jimi také celý život obklopoval a chodil s nimi pokud možno v hejnu.

pengVálka gangů

Ta bude nejspíš další z dějových linek, příští 4 epizody se tomu budou tvůrci hodně věnovat, uvidíme jak se s tím poperou! Co se týče Galavana, tak kdo z vás už viděl nejnovější epizodu ví, co se mu podařilo a co ne a o čem Bruce uvažoval a co nedej bože neudělal! Mě osobně nejvíc potěšila poslední scéna a znovushledání dvou padouchů! Co říkáte vy? Těšíte se na vzkvétání Riddlera?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz