V roce 2014 tragicky zahynula nezapomenutelná princezna československé popové scény Iveta Bartošová. Nyní, po sedmi letech, se k jejímu komplikovanému osobnímu příběhu vrací filmový štáb a začíná se točit minisérie o jejím životě.

Příběh o začátcích její pěvecké kariéry začíná natáčet režisér a scenárista Michal Samir s plným souhlasem rodiny pod značkou Voyo Originál. Minisérie IVETA vzniká v producentské dílně Barletta Matěje Chlupáčka. Ten má za sebou tak úspěšné seriálové projekty jako byly např. Zrádci či Profesor T. Navíc castingové režisérce Maje Hamplové se povedl husarský kousek a oba hlavní představitelé jsou k nerozeznání.

„Natáčíme třídílnou minisérii s názvem Iveta, která se soustředí na Ivetino dětství a období od roku 1976 do roku 1989,“ vysvětlil režisér Michal Samir. „Nápad zfilmovat její životní příběh ale přišel už o 4 roky dříve. Všechno to odstartoval moment, když začala Bartošová žít s Josefem Rychtářem. Tehdy mi už bylo jasné, jak to celé dopadne,“ řekl Samir v rozhovoru pro deník Aha!.

Sesterská rivalita i první láska

Děj sleduje zpěvačku v podání Anny Fialové od dětství, kdy spolu se sestrou Ivanou navštěvuje školní sbor. Mapuje její úspěchy na hudebních soutěžích, odchod do Prahy a následnou cestu ke slávě. Prvních velkých úspěchů dosáhla zejména díky spolupráci se zpěvákem Petrem Sepéšim, kterého hraje Vojtěch Vodochodský.

Film se bude zabývat i vztahem obou dvojčat, který byl veřejnosti vždy prezentován jako rivalitní. Ne vše bylo tak černobílé a i tomu se chtějí autoři věnovat. Ani láska se Sépešim nebyla takovou velkou love story, jak se vždy publikovalo. To vše by měla minisérie poodhalit.

Můžeme se těšit na intimní portrét

Ivetin život nevyprávíme jako bulvární senzaci, nesoudíme ani nikoho z jejího okolí. Pro nás je to příběh o děvčeti z Beskyd, které chce být slavné a milované. Když se to však podaří, o všechno přijde,“ shrnuje kreativní producent minisérie Matěj Podzimek.

V dalších rolích uvidíte Elišku Křenkovou (sestra Ivana), Igora Chmelu, Alenu Mihulovou (matka) či Miroslava Hanuše (otec). Chystaná třídílná série bude hotová příští rok.

Zdrojové informace: Instagram.com, nova.cz 

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz