Dobrou zprávou pro fanoušky The Vampire Diaries a The Originals je nový spin-off. Vypadá to, že svět upírů, vlkodlaků a čarodějnic by ještě zdaleka nemusel končit. CW potvrdilo, že další spin-off by se mohl již brzy začít připravovat.

The Vampire Diaries (Upíří Deníky) skončili v březnu 2017. Jejich první spin-off, The Originals (Původní), míří do poslední páté sezóny. Nyní prezident CW Mark Pedowitz odhalil, že by nemusel nastat úplný konec, ale mohlo by být pokračování s dalším spin-offem.

Během nedávného tiskového letního turné v roce 2017, Pedowitz uvedl, že spolu s TVD a tvůrcem The Originals, Julií Plec, již diskutují o možnosti přivést další spin-off.

Na akci se Pedowitz dotazoval, zda se potenciální spin-off zaměří na Hope Mikaelson. Přiznal, že mluvili o Klausově (Joseph Morgan) nadpřirozené dceři. Výkonný ředitel sítě však řekl, že je příliš brzy na to, abychom zjistili, zda se bude spin-off týkat právě Hope. Jediné, co můžeme zatím říct, je, že chtějí, aby se Plec vypořádala na prvním místě s finálovou sezónou The Originals předtím, než bude učiněno jakékoliv rozhodnutí o spin-offu.

Hope má v sobě geny čarodějnice, vlkodlaka a upíra. Proto by bylo víc než zajímavé dozvědět se o ní ještě něco mnohem víc. Je to nejsilnější a nejmocnější čarodějka z pokrevní linie Mikaelsonů. Její upíří stránka je zase původním upírem, což ji činí silnější než kteroukoliv průměrnou krev. A její stránka vlkodlaka je zase přes její matku Hayley. To také dělá její krev ještě víc královskou.

Chcete další spin-off seriálu The Vampire Diaries? A co říkáte na volbu spin-offu o Hope? 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz