V první řadě pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 se stala ikonou hvězdné pěchoty a nakonec i jejím prvním vítězem. Její píseň od zpěvačky Dido „Thank You“ byla tak originálně „zazpívána“, že si díky ní vysloužila Anna Gleisnerová (36) i přezdívku „Anička Dajdou“.

I když od jejího legendárního televizního vystoupení uběhne letos 18 let, což je i tolik, kolik jí bylo tehdy, když vyhrála generála hvězdné pěchoty, stále je její přednes zmíněné písně nezapomenutelný a jen málokdo by si nevzpomněl na to, kdo je „Anička Dajdou“. O publicitu však již nestojí a přála by si, aby na její vystoupení všichni zapomněli a možná i to, aby do soutěže ukázat svůj pěvecký přednes nikdy nepřišla.

Dle její matky si již doma ani nezpívá. Superstar měla na Annu totiž podle ní hlavně negativní dopad, kdy se jí lidé všude, kam přišla, smáli. Popularita jí ublížila. „Ta holka je vyloženě lidma uštvaná“, řekla její matka v krátkém rozhovoru pro Extra.cz. Dokonce i po tolika letech ji lidé na ulici poznávají, posmívají se jí a ukazují si na ni.

V roce 2005 vydala stodvanáctistránkovou knihu s názvem Ukradli mi Superstar!, do které sepsala svůj životopis a doplnila ji o své názory. Píše o škole, náboženství, firmách, ve kterých pracovala, a dalších tématech.

Anna žije se svými rodiči v Mladé Boleslavi a pozornosti veřejnosti a médií se vyhýbá, jak jen to jde. Jejich dům dokonce hlídá kamera. Skoro 10 let sháněla práci a nechtěli ji kvůli její nálepce ze soutěže nikde přijmout. Nějaký čas pracovala jako prodavačka a co přesně dělá dnes, její matka v rozhovoru neřekla v rámci zachování dceřina soukromí. Prozradila ale to, že partnera nemá a několikrát zopakovala, že si Anička přeje mít už jen klid.

Zdroje: wikipedia.org, YT Extra.cz, Zivotvcesku.cz,

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA