Když bylo téměř před deseti lety oznámeno, že legendární franšíza od Blizzard Entertainment dostane filmovou podobu, mohly se milióny fanoušků po celém světě radostí zbláznit. Roky však plynuly a zatímco si fandové Harryho Pottera a Pána prstenů přišli na své, milovníci Warcraftu stále jen čekali.

6.11.2015 si však nejeden skalní fanda Azerothu jistě zapamatuje. Blizzard nás přestal napínat a poslal do světa první trailer. A musíme uznat, že spojení CGI scén s lidskými herci dopadlo výborně. V hlavních roli uvidíme Travise Fimmela, kterého mnozí znají jako Ragnara Lothbroka z Vikingů. Ve Warcraftu si zahraje lidského válečníka Anduina Lothara. Roli náčelníka Orků Durotana si střihl Toby Kebbel.

Synopse k filmu:

Klidné časy v Azerothu se chýlí ke konci, země je na pokraji války. Čelí totiž invazi hrozivých návštěvníků. Orkové, mocní válečníci, prchají ze své umírající domoviny a míří kolonizovat úrodnější země. Portál propojí dva světy, dvě rasy, jedna čelí vyhynutí, ta druhá zničení. Z obou civilizací jsou vybráni hrdinové, kteří rozhodnou nejen o osudech svých rodin, ale i svých ras. To je začátek velkolepé ságy, v níž má válka mnoho tváří a každý bojuje za svou věc.

Trailer k filmu:

Ve Warcraftu si dále zahraje Dominic Cooper (Preacher), Ruth Negga (Agents of S.H.I.E.L.D.), Robert Kazinsky (Pacific Rim), Ben Foster (Lone Survivor), Ben Schnetzer (The Book Thief), Clancy Brown (Sleepy Hollow), Paula Patton (Mission: Impossible – Ghost Protocol), and Daniel Wu (The Man With The Iron Fists).

Warcraft bude mít premiéru 10. června 2016. Co na trailer říkáte? Napište nám níže do komentářů. Také mrkněte na super mikiny a plakáty s Warcraft tématikou!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz