Newyorský comic-con byl velkou příležitostí hlavně pro Marvel a jeho televizní divizi. Přesto se zde něco našlo i pro příznivce hlavního lákadla značky, tedy Marvel Cinematic Universe. Objevila se zde totiž herečka Evangeline Lilly, kterou fanoušci znají coby Hope Van Dyneovou, neboli Wasp z filmu Ant-Man.

Samotná herečka zde totiž prozradila, že její postava Wasp se objeví ve čtvrtých Avengers. Když Evangeline dělala rozhovor s redaktory blastr.com, ptali se jí mimochodem i na to, co bude s její postavou v nadcházejících snímcích a proč se neobjeví již v chystaném filmu Avengers: Infinity War. Odpověděla vcelku jednoduše a potvrdila, že studio nechce její postavu zaplést do Infinity War, protože jí nejprve chce uvést ve druhém pokračování Ant-Mana.

wasp2To moc nedává smysl, protože třeba Doctor Strange také nevystupoval v Občanské válce a mohl (když tam byli Spidey a Black Panther??). Dokud se tedy nepodíváme hlouběji na její postavu ve filmu Ant-Man and the Wasp, nemůžeme jí očekávat dříve. Teprve po tomto snímku se zamíchá mezi zbylé Avengery, kteří přežijí Infinity War. Tím se tedy otvírá otázka, jak moc se změní sestava týmu Avengerů a kdo vlastně zůstane a kdo ne.

První díl Ant-Mana provázelo mnoho problémů s natáčením a změna režiséra. Nakonec však film dopadl velmi dobře a celosvětově vydělal přes půl miliardy dolarů. Snad se podobná úskalí vyhnou jeho pokračování, které je naplánováno na 6. července 2018, tedy více než rok před premiérou dosud nepojmenovaných čtvrtých Avengers. Ti by měli spatřit světlo světa 5. května 2019 i s Evangeline Lilly a její postavou Wasp.

zdroj: Movieweb.com a blastr.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz