Po 3. sérii seriálu Westworld, která budila oproti předchozím dvěma řadám spíše negativní reakce, se chystá 4. série. Co nám tentokrát přinese?

Dystopický sci-fi seriál o zábavním parku plném humanoidů má už za celou svou existenci od roku 2016 řadu fanoušků. I když poslední série většinu z nich moc nepotěšila, HBO přesto kývlo na čtvrtou sérii. Přesné datum premiéry však ještě není známé, nicméně se očekává, že to bude někdy v roce 2022 – vliv na to samozřejmě má i celosvětová pandemie COVID-19.

Casey Bloys z HBO také tvrdí, že natočit další série trvá déle i proto, že se Westworld stává stále větším a komplikovanějším světem. A není divu – vytvořit různá hi-tech prostředí, která se v tomto seriálu vyskytují, opravdu dá docela zabrat – natočit celou sérii trvá 18 až 20 měsíců. Čtvrtá série prý také bude mít jinou estetiku než ty předcházející, chopí se jí však stále Lisa Joy a Jonathan Nolan.

Ve čtvrté sérii se můžeme těšit kupříkladu na Thandie Newton (ztvárňující Maeve Millay), Simona Quartermana (Lee Sizemore) a Jeffreyho Wrighta (Bernard Lowe). A ačkoliv jedna z nejvýraznějších a nejoblíbenějších postav, Dolores Abernathy (ztvárněná Evan Rachel Wood), ve třetí sérii zemřela, je vysoce pravděpodobné, že v určité jiné formě bude ve čtvrté sérii žít dál. Sama Evan Rachel Wood zmínila, že by se do seriálu vrátila ráda. Možný návrat je také i u spousty ostatních postav, vzhledem k tomu, že – alespoň co se androidů týče – málokdy někdo doopravdy zemře.

Co se děje týče, ještě nejsou známy žádné detaily – pravděpodobné však je, že se bude točit kolem společnosti Delos a její budoucnosti. Možná se také dočkáme konfrontace Charlotte Hale (Tessa Thompson) a Maeve Millay (Thandie Newton).

A jak vám se líbila třetí série? Jaké postavy byste chtěli vidět znovu v sérii čtvrté? A o čem myslíte, že čtvrtá série bude?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Někdy ke mně filmy promlouvají, někdy promlouvám já o nich.