V druhé sérii Westworld nám bude odhaleno více ze světa původně známého jako Samurai World, která je vlastně tajemným místem zvaném „ShogunWorld“. Během první sezóny bylo poodhaleno hned několik záhad, jenž se nestihly vyřešit. To samozřejmě vzbudilo diváckou zvědavost. Ať už se jedná o Muže v černém či historii Delosu. Ale jedním z nejožehavějších témat je vyhlídka nových parků.

Závěr první sezóny potvrdil existenci dalšího parku. Ten je inspirován feudálním Japonskem. Fanoušci mu ihned přidělili pracovní název „Samurai World“, ale informace o tom, čím skutečně je, byly nedostačující. Nyní již víme, že se druhá sezóna bude odehrávat i za zdmi Westworldu, včetně dalších parků, které Delos vybudoval. Přestože nevíme, jaké další destinace navštívíme, zdá se, že ShogunWorld bude jedním z nich.

Společně s odhalením nového světa se také dozvíme, co znamená značka SW.

Kromě již známého Westworldu se v komplexu může také nacházet Roman World (římský svět) a Medieval World (středověký svět), protože oba tyto parky byly součástí původní filmové předlohy z roku 1973. Přesto se jako první představí ShogunWorld.

Delos vytvořil celkem šest parků. Návštěva japonské historie bude příjemným zpestřením již tak vizuálně bohatého seriálu. S blížící se druhou sezónou můžeme očekávat další informace, jak o ShogunWorldu, tak o dalších parcích. Premiéru můžete sledovat 22. dubna na HBO.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz