Filmoví či komiksoví nadšenci MARVELu jistě nepropásli žhavou novinku o připravovaném seriálu s názvem What if, který nám byl – mimojiné – představen na letošním Comic conu v San Diegu. A není to tak dávno co na svět přišli další novinky týkající se tohoto seriálu.

Pokud jste se ještě nestihli seznámit s tímto seriálem, čtete správný článek. Jedná se o jeden ze seriálů, který se bude vysílat na nové streamovací službě Disney+, která se spouští v listopadu tohoto roku v Americe a do Evropy by se měla dostat v následujícím roce. Vzhledem k široké nabídce nových seriálů právě od společnosti MARVEL či ze světa Star Wars nebo samotné Disney produkce, je nad míry jasné, že se Disney+ rychle prosadí mezi již ošlehané značky typu Netlix, HBO Go či Amazon.

Mimo What If se můžeme těšit na seriály Loki, WandaVision, The Falcon and the Winter soldier a Hawkeye, tudíž se dočkáme návratů našich oblíbených hrdinů z filmových obrazovek.

Zdroj: https://103jamz.iheart.com

Seriál What If se však žánrově i tématicky naprosto odlišuje od všech ostatních a to nejen tím, že bude animovaný. Již název („Co by kdyby“) nám hodně prozrazuje, co od tohoto seriálu čekat. Můžeme se těšit na epizody, které budou zobrazovat známé příběhy z jiného úhlu pohledu s alternativním obsahem. Pro ujasnění, první epizoda má zobrazovat „Co by se stalo, kdyby se Agentka Carterová stala Captainem Americou?“ – myslím si, že není třeba dalšího komentáře..

A pokud se bojíte, že animací přijdeme o známé tváře, není třeba. Všechny postavy, jenž se v seriálu objeví, budou dabované stejnými herci, kteří si je zahráli ve filmech (takže, jo, Chris Evans coby Captain America i Hayley Atwell jako Peggy Carter tam určitě bude :) Celý seriál pak bude doprovázet hlas vypravěče v podání herce Jeffreyho Wrighta, jehož můžete znát například ze seriálu Westworld.

Zdroj: www.youtube.com

KAŽDOPÁDNĚ, se na základě těchto informací začalo šuškat, že všech 23 epizod, jenž tento seriál má mít, bude věnováno referenci jednoho filmu z nabídky MARVEL filmů počínaje Iron Manem z roku 2008. To nám teď tvrdě vyvrátil samotný producent seriálu, Ashley Bradley:

„To je fáma. Kevin (Kevin Feige, ředitel Marvel Cinematic Universe) řekl, že budeme prozkoumávat každý jednotlivý snímek z nového úhlu pohledu, ale nebudeme jednotlivé epizody přiřazovat k jednotlivým filmům.“

Seriálu se dočkáme až v roce 2021 a o dalších novinkách 10vás budeme s radostí informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Zdroj: https://toonado.com, titulní obrázek: https://wall.alphacoders.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz