Idris Elba se připojuje k týmu a v připravovaném pokračování filmu Sebevražedný oddíl z roku 2016 ztvární zabijáka Deadshota, nahradí tak oblíbeného Willa Smitha.

Superhrdinská týmovka natočená na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics byla do kin uvedena v roce 2016. Názory mezi fanoušky a kritiky se hodně lišily, podle mnohých to je ale odpad a jediné plusové body získal film za herecké obsazení. I to, že na Halloween roku 2016 šla skoro každá druhá dívka za Harley Quinn, již ve filmu ztvárnila Margot Robbie, vypovídá o oblíbenosti postav a herců. Podle magazínu Variety se postava Deadshota musela přeobsadit, kvůli nabitému programu herce Willa Smitha. A produkční studio Warner Bros. nesáhlo po nikom jiném než po Idrisu Elbovi.

Batman-news.com

Komiksový fanoušci ho mohou znát jako Heimdalla z konkurenčních filmů od Marvelu. Jeho postava minulý rok ve filmu Avengers: Infinity War zemřela, když byla loď s obyvatelstvem Ásgardu přepadena Thanosem a jeho pomocníky. Zatím není známo, jaký další herci se k Idrisovi připojí, ale podle předchozích zpráv se očekává návrat Margot Robbie. Režie se ujal James Gunn, jenž má na kontě dva filmy o Strážcích Galaxie od Marvelu.

Datum premiéry je zatím nastaveno na 6. srpna 2021.

-reklama-