Nedávno se uskutečnila akce WitcherCon, kde se setkali představitelé streamovací služby Netflix a společnosti CD Projekt Red, která stojí za vznikem herního Zaklínače. Dozvěděli jsme se mnoho nových informací. Ty některé fanoušky nadchly, jiné zase zklamaly. V dnešním článku se podíváme na teaser a pár dalších ukázek na film Nightmare of the Wolf, který se bude soustředit na příběh Vesemira. 

PRVNÍ UKÁZKA

Zmíněný film je už v plánu dlouho a věděli jsme o něm ještě před oficiální premiérou první série Zaklínače a na akci Witcher Con nám konečně bylo prozrazeno, kdy se tohoto kresleného „doplňku“ dočkáme. Nemusíme ani dlouho čekat, protože jeho oficiální datum vydání byl stanoven na následující měsíc, konkrétně 23. srpna. Producentkou filmu je Lauren Schmidt Hissrich a scenáristou je Beau DeMayo, který má na svědomí taky scénář k první a druhé epizodě první sezóny seriálu.

DRUHÁ UKÁZKA

Oficiální trailer zatím nebyl vydán, ale zde se můžete podívat na další krátkou ukázku, ve které je nám poskytnut podrobnější pohled na osamělého muže.

POHLED NA KAER MORHEN

UKÁZKA Z PŘÍPRAVY FILMU

Sledovali jste WitcherCon? Pokud ano, co na něj říkáte? Těšíte se na anime o mladém Vesemirovi a jeho dobrodružství, které prožil, než se setkal s Geraltem? Dejte nám vědět do komentářů a pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek ze zmíněné akce.

Související články

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:redanianintelligence.com
Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)