Studio Warner Bros. se během letošního roku rozhodlo pro velmi riskantní krok a pokračování dobrodružné superhrdinské jízdy s Gal Gadot v hlavní roli vypustilo na streamovací službu HBO Max – udělalo však dobře, neboť Wonder Woman 1984 zhlédla dohromady více než polovina předplatitelů.

Po několikanásobném odkladu kinopremiéry s nejasnými vyhlídkami do budoucna se vedení Warner Bros. po vzoru konkurenčních studií rozhodlo, že očekávané pokračování Wonder Woman 1984 uvede i na svou vlastní streamovací službu HBO Max – byť v některých státech jsou kina normálně otevřena a kde titul zamířil rovněž. Ačkoliv se tato skutečnost může zdát riskantní, zde se risk vyplatil – z celkových cca 13 milionů předplatitelů si snímek vychutnala slušná polovina diváků.

Server The Hollywood Reporter uvedl, že takový ohlas letos nezaznamenaly ani tituly Hamilton a Soul (Duše) uvedené na streamovací službě Disney+. Interní zdroj dále doplnil, že 23% diváků si předplatilo službu HBO Max jen kvůli tomu, aby mohlo zhlédnout právě nové dobrodružství Amazonky Diany s tváří Gal Gadot.

Co se týče recenzí, tak ty jsou spíše průměrné – místy až podprůměrné. Fanouškům se nelíbí příliš dlouhá stopáž, která čítá dohromady 2h a 35 minut. Občas jim vadí digitální efekty, naproti tomu absence více bojových scén. Co vyzdvihují, je hned několik referencí na komiksové sešity a skvělé výkony hlavních postav ve složení Kristen Wiig, Pedro Pascal, Chris Pine či Robin Wright. Režie se opět chopila Patty Jenkins a krátce po premiéře prohlásila, že nás čeká i třetí díl.

A co na Wonder Woman 1984 říkáte Vy? Naše pocity a dojmy ze sledování naleznete ZDE. Také nezapomeňte sledovat facebookovou stránku TVGURU.CZ a číst i další aktuality jak z filmového, tak seriálového světa.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz