Tak nějak už všichni delší dobu víme, co se s oblíbenou frančízou X-Menů stalo. Studio Fox předalo mutantí žezlo společnosti Disney, respektive MARVEL STUDIOS a my se můžeme těšit na propojení těchto hrdinů s našimi oblíbenými Avengers. Dočkáme se přeobsazení, nebo na obrazovkách uvidíme známé tváře?

A tuto otázku si nejspíš pokládají i samotní herci. Herec Tye Sheridan, který si v posledních dvou x-menovkách X-Men: Apocalypse a X-Men: Dark Phoenix zahrál roli ikonického Cyclopse aka Scotta Summerse, by se rád své role ujal i v budoucnu. Každopádně, je to realista a tak nějak uznává, že v tomto už mu pšenka asi nepokvete.

FOTO: wikipedia

„Myslím, že bude hodně záležet na okolnostech v souvislosti s přípravou možných filmů, ale jsem otevřen nabídkám a vůbec bych se tomu nebránil.“

Každopádně, i kdyby se mu tuto roli nepovedlo znovu získat (což je vlastně i více než pravděpodobné a uznává to i on sám), nemusí se moc trápit. Právě teď má rozjetou kariéru v seriálu s názvem Wireless na stanici Quibi, takže o nabídky nejspíš nouzi nemá.

Projekt X-Menů v rámci MCU je pro nás stále velkou neznámou. O dalších novinkách vás však budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz