Píše se rok 2000 a režisér Bryan Singer ještě netuší, jakou řetězovou reakci vyvolá oživením komiksových X-Menů. V následujících letech se fenomén v podobě mutantů rozšířil o další díly a spin-offy. K dnešnímu dni je na světě celkem sedm filmových adaptací, včetně Wolverinových sólovek. A tím se zdaleka nekončí. Příští rok se můžeme těšit na nejednu x-menovku. Mutantní rodinka se rozroste o Gambit, X-Force, Deadpool a především X-Men: Apokalypse.

Filmová premiéra X-Men: Apokalypse je uvedena na květen 2016. Příběh bude zaměřen na původ mutantů. Setkáme se se starými známými, jako je Magneto, Charles Xavier, Raven či Storm. Velkým otazníkem bylo obsazení Wolverina, jehož tváří byl vždy Hugh Jackman. Nakonec se s největší pravděpodobností do své typické role vrátí. Popravdě si Wolverina bez Jackmana nedokážu představit.

Obsah

X-Men: Apokalypse navazuje na poslední díl Budoucí minulost. Vracíme se tedy zpět do minulosti a s tím i k mladším verzím hrdinů. Jak už samotný název napovídá, ústřední postavou bude mutant Apokalypse. Jedná se o nejstaršího mutanta, který byl před 5000 lety uctíván jako bůh. Díky schopnosti nastřádat sílu ostatních mutantů se stal nesmrtelným a nepřemožitelným. Po probuzení z tisíciletého spánku je ze současného světa znechucen a tak rekrutuje tým mutantů, včele se zhrzeným Magnetem, aby ovládl svět. Samozřejmě, že to ti hodní nenechají bez odezvy. Raven, profesor X a další se pustí do boje za svobodu lidstva.

X-Men-First-Class-Apocalypse-Trilogy-Main-Characters

Obsazení

James McAvoy jako Charles Xavier, Michael Fassbender jako Magneto, Jennifer Lawrence jako Mystique, a Nicholas Hoult jako Beast, Oscar Issac jako Apokalypse, Hugh Jackman jako Wolverine, Channing Tatum jako Gambit a další.

X-Men si poprávu zasluhuje titul nejdelších filmových sérií. Říká se, že méně je více. Platí to snad i pro tuto marvelovku? X-Menů není nikdy dost!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz