S novým hvězdným obsazením se vrátí velkolepá zábavní show pro celou rodinu Tvoje tvář má známý hlas. Jedná se o formát plný velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových, ale i tuzemských ikon populární hudby.

Tvoje tvář má známý hlas, formát, který válcuje rekordy sledovanosti v desítkách zemí po celém světě je zpět. Oblíbená show se vrátí na obrazovky televize Nova už 7. září.  Posledních pět řad získalo v České republice v cílové skupině 15-54 přes neuvěřitelných 40 % podílu na sledovanosti a šestá řada už má nyní svým obsazením skvěle nakročeno.

V rámci šesté řady show prošlo castingem neuvěřitelných 300 umělců. Po velmi náročném a pečlivém výběru nakonec diváky bude bavit Zuzana Norisová, Roman Zach, Debbi Kahlová, Robert Urban, Kateřina Brožová, Ján Jackuliak, Kateřina Marie Fialová a Marek Lambora. Osm soutěžících se nejen představí v úžasných proměnách, ale bude také bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely. Chybět nebude ani porota s jejím samozvaným prezidentem Jakubem Kohákem. Vedle něj usedne Janek Ledecký a Aleš Háma, čtveřici pak každý týden doplní speciální host.

FOTO: TV Nova

Moderátorem nebude nikdo jiný než Ondřej Sokol, který je se show Tvoje tvář má známý hlas spojen už od samého začátku. Také v šesté řadě pořadu mají soutěžící k dispozici nejen hlasového a hereckého poradce, ale i choreografa. Linda Finková bude pomáhat se zpěvem, soutěžící minulé řady, herec Patrik Děrgel, bude nově hereckým koučem a choreograf Yemi A. D. se postará o perfektní taneční čísla. Nová řada startuje již v sobotu 7. září.

-reklama-