Během posledního dílu, první poloviny 6 série, jsme se mohli poprvé setkat s „The Saviors“ (v českém překladu „Spasitelé“). The Saviors je Neganova skupina přeživších, kteří si myslí, že jim patří vše, co uvidí. Ale tohle neplatilo u Daryla. Poté co sundal jednoho z nich za cisternou, tak odpálil zbytek skupiny s RPG. Po tom si určitě většina z nás řekla, jak toto bude pokračovat.

Ale teď k tomu záhadnému autu. Jeden fanoušek si všiml auta, které přijelo těsně před tím, než Daryl odpálil skupinu. Na videu, které fanoušek přidal na Twitter si ho můžete všimnout v pravém horním rohu.

Takže teď zůstává jedna velká otázka. Byl to Negan ? Fanoušci na portálu Reddit spekulují, že to mohla být jenom chyba produkce. Ale ruku na srdce, The Walking Dead je známý těmihle malými symboly. Některé z nich si můžete prohlédnout zde.

Někteří i spekulují o tom, že tohle auto je bílé SUV, které se objevilo v traileru na 6. řadu seriálu.daryl-white-suv-the-walking-dead-season-6

A co si o tom myslíte vy ? Všimli jste si auta v pozadí ? A jestli to není jen chyba produkce, co by to mohlo znamenat pro Daryla v budoucnosti ? Napište nám to do komentářů pod článkem.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz