V březnu natáčel Netflix seriál Zaklínač na skalní stezce na ostrově Gran Canaria. Na natáčení byli přítomni režisér Alex Garzia Lopez, Anya Chalotra, která ztvární čarodějku Yennefer a také řada členů „tajemného“ obsazení. Vzhledem k tomu, že zatím ne u všech herců na portálu IMDB je uvedeno, jaké postavy ztvární, fanoušci netrpělivě vyhlíží nové informace. 

Postupem času velmi pozorní fanoušci identifikovali herce Martina Czarnika jako „postavu v černém s kapucí“ a herečku Isobel Laidler jako „ženu držící dítě“. Kromě fanouškovských dohadů však nebylo nic víc známo. Trailer nám naznačil něco nového, i když ne způsobem, který by říkal něco smysluplně nového. To se však nedávno změnilo a už víme, kterou postavu mladá herečka Isobel Laidler v seriálu ztvární.

Portál Redanian Intelligence, který se věnuje novinkám ohledně seriálu Zaklínač, může díky oficiálnímu životopisu herečky potvrdit, že postavou, kterou ztvární, je královna Kalis z Lyrie. Zatímco Alik Sakharov je uveden v jejím životopise jako režisér, také víme, že natáčela i s Alexem Garziou Lopezem, který bude pracovat na třetí a čtvrté epizodě.

Jednou z klíčových scén, které byly odhaleny na Comic-Conu v San Diegu, a kde jsme viděli jednu z hlavních postav, Yennefer, byla scéna na skále Roque Nublo. V sekvenci těchto klipů je vidět Yennefer, jak chrání ženu obklopenou padlými vojáky s erbem Lyrie na jejich štítech, později v deštivém městě a při výše uvedené skalní stezce, až nakonec vidíme ochránkyni samotnou na pláži. Co se stane mezitím, můžeme jen hádat. Nyní je však jasné, že Yennefer chrání královnu Kalis z Lyrie před zlověstnou postavou, kterou si zahraje Czarnik.

Co se týče výše zmíněné tajemné postavy s kapucí, nevíme, kdo to je, kromě spekulací, že je to mág, který pronásleduje královnu Kalis z Lyrie a její dítě kvůli kletbě Černého slunce. Výkonný producent Tomek Baginski na svém facebookovém profilu sdílel koláž náčrtů, a zdá se, že tři z nich jsou spojeny s vozovým masakrem z upoutávky. Náčrtky zobrazují muže a jeho ohavné následovatele, směřující ke dvěma postavám, z nichž jedna, poblíž vozu, drží dítě. Vůz v náčrtku vypadá podobně jako ten z upoutávky a postavy poblíž něj jsou nezaměnitelné. Z popisů ukázky vidíme, že Czarnikova postava pronásleduje Yennefer a královnu Kalis. Mohl by to být začátek té honičky?

Těšíte se, že uvidíte tuto postavu v seriálu? Vaše názory nám napište dolů do komentářů a také pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

-reklama-