Dlouho očekávaný fantasy seriál od Netflixu, Zaklínač, je podle nejnovějších zpráv v raných fázích natáčení. Většina hereckého obsazení byla již dříve odhalená, i když to rozhodně nebyly všechny postavy. Největším překvapením pro mnohé fanoušky bylo jistě odhalení hlavní role, do které obsadili Henryho Cavilla. Ten je také dlouholetým fanouškem knižní série a počítačových her. Jak jsme Vás informovali již dříve, výkonná producentka se s Henrym setkala dávno předtím, než začal casting. A zajímalo by Vás, kolik peněz si Henry díky této roli vydělá? To najdete v tomto článku. Seriál by z něj totiž měl udělat jednoho z nejlépe placených televizních herců.

Zdroj: americatv.com.pe

V posledních letech se příjmy společností jako Amazon, HBO či Netflix dramaticky zvyšují. To znamená, že se také mohla zvýšit míra odměňování nejvíce vydělávajících herců. I když jeho výdělky teď číní mnohem méně jako příjmy několika dalších jeho hereckých kolegů, Cavillův příjem ze seriálu Zaklínač od Netflixu z něj aktuálně dělá v pořadí desátého nejlépe placeného televizního herce v tomto roce. Podle informací z portálu Variety bude Cavillovi za roli oblíbeného zaklínače, Geralta z Rivie, v nadcházejícím seriálu vyplaceno 3,2 milionů dolarů, přičemž za každou epizodu dostane zhruba 400 000 dolarů.

To, že za to stojí, může dokázat porovnání s jinými herci. Třeba Javier Bardem, který byl obsazen v neznámé minisérii od Amazonu, dostává za jednu epizodu 1,2 milionu dolarů. Pod ním jsou umístněny herečky Jennifer Anniston a Reese Whiterspoon, které díky nadcházející ranní show, kterou financuje společnost Apple, vydělají 1,1 milionu dolarů za jednu epizodu. Třetí v seznamu je oblíbený herec ze seriálu The Walking Dead, Norman Reedus, kterému byl zaplacen 1 milion dolarů za epizodu v nejnovější sérii seriálu.

Henry nepochybně převzal tuto roli díky své lásce ke zdrojovému materiálu, což znamená, že údajně převzal roli Geralta namísto nadcházejících Supermanů, při kterých je možné, že by dostal zaplaceno mnohem víc. V současnosti nemá seriál stanovené přesné datum premiéry, ale nedávno stanice Netflix potvrdila, že bychom se seriálu měli dočkat koncem roku 2019, ačkoli je vždycky možné nepředvídané zpoždění.

Co říkate na výdělek Henryho díky roli Geralta? Je to přehnané, nebo si podle Vás takovou částku zaslouží? Taky máte chuť vykašlat se na práci a jít dělat herce do Ameriky? Vaše názory nám napište do komentářů a také stále sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

Zdroje: vgr.com; hdqwalls.com
-reklama-