Konečně se dozvídáme nějaké pozitivní informace týkající se druhé série seriálu The Witcher (Zaklínač), který doslova a do písmene dostal polovinu populace poutavým příběhem, nádhernou rozpravou a velmi chytlavou písničkou.

Naprostý úspěch první série předznamenal velkou prestiž a oblibu seriálu, jehož příběh má původ jak v knihách tak v počítačových hrách. Druhá série byla potvrzena ještě před vydáním té první (oficiálně by mělo být natočeno více než pět sérii), na tu jsme si však měli docela dlouho počkat – až do druhé poloviny roku 2021.

Všichni víme, jak tato pohádka končí. Přišel koronavir a zničil snahy prvních dvou týdnů natáčení druhé série. Ač se měl tým v čele s Henrym Cavillem v hlavní roli přesunout do naší rodné vlasti natočit pár záběrů (protože nikde na světě nejsou tak krásné lesy jako u nás a na Slovensku, že?), místo krásné Prahy zůstali všichni sedět ve svých obývácích – stejně jako my.

Postupné uvolňování opatření předznamenávalo i obnovení produkce Zaklínače, to se nakonec skutečně jako jedno z prvních seriálu potvrdilo. A to tím, že se od 17. 8. opět začne natáčet – samozřejmě pod přísným hygienických opatřením. A nakonec jsme se dočkali ještě dřív.

Režisér prvních dvou epizod druhé série, Stephen Surjik, dal na svůj twitter fotku se showrunnerkou seriálu Lauren S. Hissrich. Na sobě mají roušky a sedí v dostatečné vzdálenosti. Můžeme naprosto s jistotou říct, že celé točení stojí opravdu na velmi tenkém ledě, které se velmi brzy může propadnout. Sám Surjik proto hned dal najevo, že se natáčení může ze dne na den okamžitě přerušit.

Druhá série seriálu The Witcher má naplánovanou premiéru na druhou polovinu roku 2021. Stále doufáme, že se nic nezmění a budeme vás i nadále informovat.

Související:

Zaklínač: Ve druhé sérii se dočkáme mnohem více Ciri, slibuje producentka 

Seriál Zaklínač: První fotky z natáčení 2. řady odhalují známé místo z první série

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz