Co se týče seriálu Zaklínač, tak se v poslední době objevují opravdu jenom útržkovité informace. Mnohé z Vás jistě potěší, že jsme se konečně dozvěděli, kdy se premiéry tohoto očekávaného fantasy seriálu dočkáme. Přesné datum sice není známo, ale bylo oznámeno, že se na televizních obrazovkách objeví ještě letos. Více informací se dočtete níže v článku. 

FOTO: BagoGames, flickr.com

A kdy se tedy tohoto fantasy seriálu o nejznámějším lovci příšer, Geraltovi z Rivie, dočkáme? Mělo by to být někdy mezi říjnem a prosincem tohoto roku. Když půjde všechno podle plánu, tak by jsme se premiéry mohli dočkat již v říjnu, což je sice ještě hodně daleko, ale pokud si vzpomínáte, že se předpokládalo, že se seriálu dočkáme až v roce 2020, je to pro fanoušky určitě jedna z těch lepších zpráv. O této novince v úterý informoval Ted Sarandos, vedoucí obsahu streamovací služby Netflix. Sarandos také k Zaklínači dodal, že je to „obrovský evropský projekt, je velmi populární hrou a knižní sérií, o které si myslíme, že bude opravdu zábavným globálním seriálem.“

Co říkáte na tuto novinku? Těšíte se? Co všechno od seriálu Zaklínač očekáváte? Vaše názory nám neváhejte napsat do komentářů a také pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek ze světa filmů a seriálů.

 

-reklama-