Vypadá to, že po fenomenálním úspěchu první série fantasy seriálu Zaklínač se produkci lepí smůla na paty a kromě koronavirové pandemie se jim dostává pěkná řádka nečekaných důvodů, proč tu druhou sérii prostě ne a ne natočit.

Jsou to asi čtyři týdny, kdy se produkce druhé řady Zaklínače opět vymanila z karanténních opatření a začala znovu natáčet. I přes zhoršující se koronavirový stav je však musela opět (ano, opět) pozastavit zcela jiná situace.

Herec Henry Cavill, který v seriálu neztvárňuje nikoho jiného, než samotného Geralta z Rivie, se během nácviku jistého útočného manévru zranil a musel být odvezen na pohotovost. Následně jsme se dozvěděli, že se jedná o poranění stehenního svalu, který mu po určité rekonvalescenci a ležení na lůžku nebude dělat větší problémy, ty však můžou nastat při oblékání a následném nošení jeho těžkého brnění.

Momentálně štáb potvrdil, že Cavill odpočívá s bolavou nohou doma a jsou natáčeny scény, kdy se Cavill jako Geralt neobjevuje. Snad se nám Zaklínač brzo uzdraví a tomuto populárnímu seriálu od Netflixu konečně nastanou trochu lepší časy.

Druhá série seriálu Zaklínač (The Witcher) má naplánovanou premiéru v druhé polovině roku 2021, na oficiální datum si zatím ale musíme počkat.

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů