I když se premiéry druhé řady seriálového Zaklínače od Netflixu dočkáme až v roce 2021, pomalu se objevují informace o některých protagonistech, kteří se v následující sezóně tohoto úspěšného seriálu objeví. Kromě Eskela, který byl z důvodu koronaviru přeobsazen, dalšími postavami, které v příběhu o Geraltovi z Rivie uvidíme, jsou voják ze Severu a Falka. Také se dočkáme návratu jedné „bezvýznamné“ postavy z první série. Které herce v těchto rolích uvidíme, se dočtete níže v článku. 

Ve druhé sérii se dočkáme Falky, postavy, která se objevila mnoho let před událostmi ze seriálu. Tu ztvární herečka Scarlett Maltman. Jak si jistě čtenáři pamatují, zmíněná postava byla v knižní sérii velmi důležitá, proslavena především svou krvavou vzpourou. Momentálně se zdá, že existují dvě pravděpodobné možnosti její přítomnosti v seriálu.

Tou první jsou flashbacky, ve kterých chtějí tvůrci ukázat různé události z minulosti a druhou a pravděpodobnější možností je její přítomnost v Ciriiných vizích. Ciri se v budoucnu bude skrývat pod jménem Falka a existuje velká pravděpodobnost, že nám tvůrci v seriálu ukážou, proč tak činí.

O zmíněném vojákovi Severu není zatím žádná bližší zmínka, kromě té, že jej ztvární herec Bernardo Santos a objeví se ve druhé epizodě. Toho můžete znát třeba jako policejního důstojníka z nejnovějšího Tomb Raidera.

Další (podle portálu redanianinteligence neočekávanou postavou) je žena jménem Danica, kterou jsme viděli s Geraltem v intimní scéně ve třetí epizodě první série. Ztvárnila ji herečka Imogen Daines, a ta se objeví i v jedné z prvních epizod druhé série, kterou režíruje Stephen Surjik. Z první série si ji můžete pamatovat ze třetí části, kde Geraltovi v posteli zkoumá jeho jizvy.

Návrat této postavy je docela neočekávaný a není tedy celkem jasné, jak herečka zapadne do některé z dějových linií druhé série. Když uvedeme období zmíněné scény, nastala před narozením Ciri a aktuální časová osa bude mnoho let poté. Že bychom se dočkali vzpomínky na dobu, kdy byl Geralt jejím nejvěrnějším zákazníkem?

FOTO: flickr.com

Jak se těšíte na pokračování Zaklínače? Co říkáte na nové herecké obsazení? Budete sledovat druhou sérii? A jaké jsou Vaše názory na první sérii? Podělte se s námi v komentářích.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:redanianinteligence.com; twitter.com; witcherwhiteflame.wordpress.com
Gabi89
Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)