Kdo si tady ještě pamatuje Zaklínače? Dlouho očekávaný seriál, který před loňskými Vánocemi vtrhl do knihovny Netflixu a zboural celý internet svojí písní, jež vám teď už určitě opět zní v uších? Kdo by nepamatoval. A všichni se už těšíme na druhou sérii.

Ta byla původně plánovaná na konec tohoto roku, karanténa a pandemie Covidu-19 však fanouškům vzala vítr z plachet a natáčení se muselo po velmi krátké době přerušit. Teď se sice klapky a kamery opět rozehřívají a točit se opět začne od 17. srpna, i přesto se však druhé série tento rok bohužel nedočkáme.

Pro jistotu nás proto štáb alespoň trochu zásobuje informacemi, které postupně odkrývají střípky z druhé série. Z prvních natáčecích fotek a nově oznámených herců k nám přichází i první nastínění toho, na co se ve druhé sérii těšit.

Embed from Getty Images

Showrunnerka seriálu, Lauren Schmidt Hissrich, se o něco více rozpovídala o jedné ze tří hlavních protagonistek, princezně Ciri. Ta se koncem první série konečně setkala s Geraltem a tím jí začíná zcela nový život a změna životního stylu.

„U Ciri jsme v první sérii mapovali příběh o tom, jak se princezna, která byla celý život chráněna, ocitne naprosto osamocena a musí čelit novým problémům. A jednu z věcí, kterou jsem během první série milovala sledovat, byl ten okamžik, kdy konečně přestane unikat svým problémům, ale naopak se jim postaví čelem – tak jako to udělala v epizodě 7. Nyní ji budeme sledovat ze zcela nového pohledu, s odhodláním a odvahou, kterou si během první série vybudovala, zároveň však s novým otcovským vzorem v podobě Geralta, který ji bude směřovat na správnou cestu a říkat jí, co dělat.“

No, vidět cynického Geralta, jak učí mladou Ciri, bude určitě zážitek. Snad se natáčení už dál nepozastaví a my se brzy skutečně dočkáme dalších informací, fotek a někdy ve vzdálené budoucnosti snad i samotného traileru.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz